reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2024 - refundacja

Dziewczyny powiedzcie mi ile miałyście kontroli przy stymulacji przed punkcja bo do kliniki mamy 2-2,5h godziny w jedną stronę więc cały dzień wypada..jeśli to dwie kontrolę w stymulacji to jeszcze w miarę ok ale jak co drugi dzień to już zastanawiam się czy brać urlop na ten okres..
U mnie była jedna wizyta przed rozpoczęciem stymulacji na usg, rozpiskę leków itp. Później w 6dc, 10dc i punkcja w 12 dc.
Tak więc na podgląd tylko 2 wizyty, ale wszystko przebiegało zgodnie z planem.
 
reklama
Dziewczyny powiedzcie mi ile miałyście kontroli przy stymulacji przed punkcja bo do kliniki mamy 2-2,5h godziny w jedną stronę więc cały dzień wypada..jeśli to dwie kontrolę w stymulacji to jeszcze w miarę ok ale jak co drugi dzień to już zastanawiam się czy brać urlop na ten okres..
Mam 3h w jedną stronę. Na szczęście szefostwo bez problemu daje mi dni wolne (z dnia na dzień, znają prawdę).
Ogólnie mam wizytę 2dc i 8dc. Potem zobaczymy kiedy będzie chciał mnie widzieć lekarz
 
Ej czekaj bo ja chyba się zgubiłam. Skoro jesteś 7 dni po punkcji to przecież i tak transfer byłby w kolejnym cyklu? Czy masz na myśli że będziesz mieć za dwa cykle jakby?
Tak tak to miałam na myśli, nie w tym pierwszym po punkcji co teraz będzie tylko jeszcze w następnym, to już we wrześniu wypadnie :)
 
Dziewczyny powiedzcie mi ile miałyście kontroli przy stymulacji przed punkcja bo do kliniki mamy 2-2,5h godziny w jedną stronę więc cały dzień wypada..jeśli to dwie kontrolę w stymulacji to jeszcze w miarę ok ale jak co drugi dzień to już zastanawiam się czy brać urlop na ten okres..
Ja miałam wizytę na samym początku podczas okresu, potem dwa podglądy i punkcja.
 
Dziewczyny powiedzcie mi ile miałyście kontroli przy stymulacji przed punkcja bo do kliniki mamy 2-2,5h godziny w jedną stronę więc cały dzień wypada..jeśli to dwie kontrolę w stymulacji to jeszcze w miarę ok ale jak co drugi dzień to już zastanawiam się czy brać urlop na ten okres..
Ja miałam 2 wizyty po rozpoczęciu stymulacji przed punkcją 🙂
 
A i skasowali nas normalnie za wizytę 😏 później napiszę maila do MZ z prośbą o potwierdzenie, na 100% odpiszą, że wizyta powinna być refundowana (no bo przecież nie zakończyliśmy cyklu) i będę się domagać zwrotu z kliniki. Już nawet nie chodzi mi o koszty, bo przecież te 280zl to kropla w morzu tego co mielibyśmy normalnie płacić podchodząc do procedury komercyjnie, ale sam fakt, że każda klinika rządzi się własnymi prawami i interpretuje zasady jak chce. A MZ już by mogło też zacząć to wszystko bardziej kontrolować, program ruszył w czerwcu a tu nadal niejasności na każdym kroku 🙄
 
reklama
Do góry