reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imionka dla Naszych POCIECH :)

Cytuję z jakiejs stronki z datą 2010: "W pewnej szkole, miasteczka nie wspomnę, uczyła się MISZEL Noga" – pisze Mc_roch. "A ja miałam praktykę w gdyńskiej szkole i na pierwszej lekcji omal się nie udusiłam, tłumiąc śmiech. Sprawdzając obecność, musiałam z pełną powagą wyczytać DOLORES ŚLEDŹ i KARMEN FĄFARA":) :)
 
reklama
Mój Pol zapalony bokser szuka imienia w swoich kręgach, jak mi zaczął z Kliczkami wyjeżdżac to wymyslił Samuel. Chyba sama zacznę myslec nad chłpaczkowym imieniem
 
U mojego syna w klasie jest Samuel :-) Poczatkowo wydawało sie dziwne to imię, ale teraz juz całkiem normalne dla nas jest :-) A zdrobnienie - Samcio, Samuś :-)

Moja koleżanka dała corce na imię Miszel, a ponieważ nazwisko mają chyba najpopularniejsze w Polsce, to tez średnio sie komponuje.
 
A co myślicie o imieniu Luiza i Eliza???;-) Bo jeśli się okaże w marcu, że będziemy mieć Niunię to pojęcia nie mamy jak dać jej na imię:-) Myśleliśmy o Emma albo Julia...ale nie za bardzo mi się widzą:-D W ogóle żadne imię żeńskie mnie nie zadowala - odkąd jestem w ciąży:-D
 
Któraś z dziewczyn pisała Lena :tak: imię strasznie mi się podoba,ale my jednak zostaniemy przy Michalince no chyba,że syn sie okaże,że jest :-D ale jakbym miała dwie córki to pewnie bym dała na imię drugiej Lenka :tak: bardzo delikatne imię
 
Ja mówiłam Lenka,
tylko martwi mnie trochę rosnąca popularność tego imienia...
Chyba za sprawą "M jak miłość" hehe
Pozdrawiam
 
W kwestii imion to nie lubię jakiś takich wymyślnych (jedynie Saturnin mi się podoba, ale nigdy syna tak bym nie nazwała). Polskie imiona są piękne i jest z czego wybierać. Ale też rozumiem że są gusta i guściki, mimo że niektóre są naprawdę śmieszne.

Oo, ostatnio w radio słyszałam że gdzieś zagranicą rodzice nazwali córkę Facebook.
 
reklama
Do góry