reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imionka dla Naszych POCIECH :)

No czyli zawsze jakieś plusy sie znajdą :-) no jak mój chce Wojtuś to niech tak będzie a i tak czuję,że córcia będzie hihihi
 
reklama
Hahahaha no racja racja właśnie listę co mamy kupic robiliśmy i naprawdę dzieki siostrze zaoszczędze pare złoty,a jeszcze kuzynka pracuje w zakładzie gdzie szyją ubranka dla dzieciaczków i ma coś taniej załatwić boziu widzę ze moja mama trzyma reke na pulsie hihi
 
Super, też bym nie narzekała, jak mogłabym cos zaoszczędzić.. zawsze wtedy można wydac ta kaskę na co innego dla dzidziusia..np jakieś droższe ubranko, na które byśmy sobie nie pozwolily, gdyby nie to, że większość ubranek dostałyśmy..albo na jakiś lepszy wózeczek, czy łożeczko ze śliczną pościelą!
 
Blanka też bardzo ładnie. Mój znajomy ma Blankę i to bardzo fajna Dziewczynka jest :)
Mi to się bardzo ta Laura podoba. Tylko jak zdrabniać?
 
reklama
Do góry