reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imionka dla Naszych POCIECH :)

Hmm.. dalsi znajomi maja Laurę.. mówią Laurka, Laurcia, Lauruś.. nie wiem w sumie nie zastanawialam się nad tym..

A widzicie, a mój sie uparł i Blanka mu się nie podoba..mówi Blanka sranka..oj te chłopy się nic nie znają
 
reklama
Jak dużo Michalinek się robi :-) Ja nigdy o takim imieniu nie myślałam nawet, bo małż jest Michał, brat jest Michał to już by było za dużo. A imię bardzo ładne, zresztą gdyby nie moje 2 Michały to syn by na pewno Michałem. :-)
 
hehe musze spróbowac.. ale uparł się i nie wiem jak to będzie..bo mówi, że ja wybierałam już córce..to teraz jego kolej..no ale oczywiście żadnych konkretnych propozycji nie ma! jak go pytam czy juz wymyślił to mówi, że jeszcze niiieeeee....zanim sie namyśli to już dziecko na świecie będzie..i wyjdzie na moje haha
 
Witam My z mężem mamy już wybrane imiona chociaż długo się zastanawialiśmy nad imieniem dla chłopca chociaż to jeszcze dużo czasu bo termin mam na 7 lipca :-)ale nareszcie zdecydowaliśmy będzie Witold a dla córeczki Basia a co Wy myślicie o tych imionach Pozdrawiam :happy:
 
Dodi, trzeba wybrać dwa, które Tobie się podobają, podać małżowi i wtedy może sobie decydować :-D Ja tak często robię z moim, hehe i tak jest na moje, a on myśli, że zdecydował.
A Misia jakie imię proponuje?
 
Właśnie tak zrobiłam..dałam mu nawet 3.. Blanka, Aurelia i Laura..(ale to jeszcze może się zmienić) ale i tak nie wybrał..no jeszcze troche poczekam:):) zobaczymy czy w ogóle wybierze..
 
reklama
Do góry