reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imionka dla Naszych POCIECH :)

reklama
Mój nie ma siły gadać bidula zmarzł jak pierun ale mu jego cukierki znalazłam dziś wreszcie w sklepie Corin kopalnioki typowo czorne jak węgiel haha
A te imiona wymyślają chyba rodzice durni :baffled: ciekawe kiedy będzie imię nasza klasa :-D
 
haha Tradycja :-D ale się uśmiałam! Antena jeszcze lepiej...
Tak myślę, myślę jak okaże się chłopak... i ostatnio przyszedł mi do głowy Szymon - Szymek, Szymuś... ładnie. hmmm...
Będzie dylemat jak to chłopak.
Bo dla dziewczynki wciąż i niezmiennie Maja :tak:
 
No niektórzy daja czadu z imionami!! ja ostatnio słyszałam jak mąż poszedł zarejestrować dziecko i chciał dać mu na imię Kermit ale mądra pani z urzędu powiedziała, że to wyśmiewne imię i musi przyjść z żoną by się oboje zgodzili!! żona oczywiście o tym nie wiedziała bo miał być Jakub i tak tez zostało! masakra!! fajny tatuś!!

Miczka nam tez podoba się Szymon, ładne imię ale codziennie padają nowe propozycje, dla dziewczynki mamy na chwilę obecną Milenka :-) pewnie sie jeszcze zmieni, musimy sie dowiedzieć kto się tam kryje:-)
 
reklama
Do góry