reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imionka dla Naszych POCIECH :)

Przypomniało mi się, kiedyś moją klientką była Maja Buszko.

U nas, hehe, a raczej u mnie nowe propozycje dla dziewczynki; Marta, Zuzia, Eliza, Nadia, Iga, Kinga. :-) U mnie zmienia się jak w kalejdoskopie.
 
reklama
Ja dla chłopca dam imię Marcel, a dla dziewczynki jeszcze nie wybraliśmy. Początkowo myśleliśmy o Marcelinie, ale teraz sama już nie wiem. Moja starsza córcia ma na imię Olimpia i chciałabym żeby druga dziewczynka miała też jakieś oryginalne imię.
 
danuska, mi sie najbardziej podoba Kinga i Marta;-)

kasik, no to moze Flawia, albo Flavia (jak kto woli;-))? Julianna, Aurelia?

U nas po wielu dyskusjach, ostatecznie stanelo na Filipku.:-) No czuje, ze to bedzie idealne imie.;-):-D
 
Po wczorajszym Usg nasz Borys vel Olaf vel Ignaś zmienił się na dziewczynkę. Podoba nam się wiele imion dla kobietki i zaczynamy myślec w grę wchodzą
Lilianka
Emilka
Milenka
Julia
Ania
Ida
i co chwile przychodzi nowe....
 
U nas znów się zmienila koncepcja ... Siedzieliśmy i kombinowalismy z imionami i nagle wpadlismy na pomysł żeby dać synkowi imona po naszych dziadkach. Wypadłoby Romek Antoni... Jak wam to brzmi?
Dla dziewczynki teraz na tapecie jest Mariola (po mojej najlepszej przyjaciółce). Drugiego jeszcze nie mamy. Chciałabym napisać ze ta kombinacja juz zostanie, ale czy ja wiem... ;-)
 
danuska Marta nie polecam, hihi! Mnie się nie podoba, takie "twarde"
kasik, to może Nadzieja?
corin no nie wiem... Mnie najbardziej podoba się Antoni, ale to imię dość popularne w ostatnich czasach.
 
Corin ja na drugie daję po dziadkach(tzn od moich rodziców imiona) a Antoś fajne imię,jakbym miała wybierać kochana to przekręciłabym je na odwrót Antoś Romuś ale każdy wybiera imionka jakie tylko sobie chce u mnie chłopczyk na drugie będzie miał Józio hihi po moim tacie i córcia Bernadeta po mamie tak już ustalilismy z Tomkiem jeszcze jak z 1szym byłam i tak zostało do dziś ...
marta Twoje twarde ? moje tj twarde Kinga .... ale mi sie podoba w sumie hihi
 
reklama
Marta, Orchidea mi się akurat wasze imiona podobają, a Kinia nie wydaje mi się twarde :p Teraz najbardziej bym chciała Iga.

Corin, ja tak jak Maqnio bym dała odwrotnie. Antosie to fajne chłopaki :-)
 
Do góry