reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imionka dla Naszych POCIECH :)

Ja juz tez mam wybrane i zaakceptowane: a wiec jesli bedzie tak jak lekarz powiedzial to Maya i Nico (latwe po polsku i po holendersku tez ok), ja mam jednak dalej przeczucie ze beda dwa chlopaki wiec inna opcja: Nico i Olivier, no a jesli wyjda dwie dziewczyny to Maya i Olivia :)
 
reklama
Orchidea, Wojtuś mi się bardzo podoba, chciałam tak dać na imię mojemu synkowi, ale M. się nie zgodził i stanęło na Dawidku:)
 
psota powiem Ci,że powoli sie przekonuję do tego imienia mały Wojtuś duży Wojtek :-D Dawid mi się podoba ale mojemu znów nie echhh no jak lekarz powie ,że córka to chociaż na Michalinę od razu się zgodził hihi
 
Orchidea, ty to masz gust świetny.. Michalina, pięknie haha:-D:-D

A co myślicie o imieniu Aurelia albo Laura, bo mnie takie chodzą po głowie..małż też nie ma nic przeciwko..bo na Blanke się nie zgodził (ale to jeszcze nie przesądzone)
 
Orchidea, hehehe;) Dawidka chciałaś Ty i mój, a Wojtusia chciałam ja i Twój;) U nas już postanowione:)

Co do Michaliny, to my też byliśmy jednogłośni;)

Dodi, mnie się podoba Aurelia, Laura i Blanka nie, ale za to Bianka ładne i Amelia też śliczne:)
 
Laura mi sie podoba Blanka też no Aurelia troszkę mniej ...ale ogólnie imionka super dodi no ba ściągnełam od Ciebie Michalinę hihi psota no hihi tak jakos na przemian wyszło
 
reklama
A mój to jak chcialam własnie małej Michalina dać to kręcił trochę nosem, bo jakąs tam znał i nie lubił jej chyba.. I mała miała sie nazywać Oliwia, nawet w szpitalu w takiej ankiecie wpisałam Oliwia, ale jak sie dowiedziałam, że kilka dziewczynek urodzonych na oddzialetak sie nazywa to zrezygnowałam i tak zostało Michalinka:) a małż kiedyś mi powiedział, że teraz to sobie nie wyobraża, żeby mała miała inaczej na imię,bo poprostu to imię tak do niej pasuje:) więc może i z Blanką przejdzie hahah

A Oliwia zostało jej na drugie:)
 
Do góry