reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona

A ja mam Nadie w domu i dla mnie to najpiękniejsze imię oczywiście :)
Teraz będziemy mieć albo Eryk lub Cyprian a dla dziewczynki mam juz więcej wątpliwości ale rozważamy pomiędzy Oliwia Arianna a Aurelia :)
Dla mnie Klara to również piękne imię a mój M nawet nie chce tego rozważyć . Pewnie zostanie Oliwka choć nie jestem pewna na 100%. A co do płci dowiem sie 25 kwietnia !:)
Właśnie miałam was pytać co myślicie o imieniu Arianna :D bo też mi wpadło w oko ;)
 
reklama
Widzę że rozmowa o imionach już się toczy.
A więc ja mam już syna Dawida i córkę Nadie. Mi się bardzo podoba imię Fabian,więc tak będzie miał na imię mój drugi syn,a jeśli trafi się druga córka to myślę nad Gabrysią. Innych pomysłów jak narazie nie mam ,a mój mąż zgodzi się chyba na każde imię.
 
Ja mam w domu Oliwie i Marceline a teraz myślimy nad :
Łucja, Mia
Lub
Olaf, Eryk, Bruno

[Url = https: //lilypie.com]
 url]
 
Dziewczyny, a co myślicie o imionach Tymon i Jonatan? Jonatan kojarzy mi się z książką Bracia Lwie Serce, uwielbiam ją

0d1ycsqvxbiod0js.png
 
reklama
Dziewczyny, a co myślicie o imionach Tymon i Jonatan? Jonatan kojarzy mi się z książką Bracia Lwie Serce, uwielbiam ją

0d1ycsqvxbiod0js.png

Hej, Tymonów jest ostatnio coraz więcej i jak czytałam coraz więcej osób rozważa to imię, ale własnie w tej "kompleksowej" formie, bo znam jeszcze formę Tymoteusz.

Co do Jonatana, osobiście nie bardzo podoba mi się to imię, ale zupełnie się nie sugeruj gustami innych osób!!! Jedyne co, to nie mam pomysłu jak zwracać się do dziecka, jak to imię zdrabniać. W sumie podobny problem mam z Ambrożym, który podoba się mojemu mężowi, ale powiedziałam, że jak się zdecydujemy to musi wymyślać jakieś zdrobnienia dla tego imienia.
 
Do góry