reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona

U nas jak będzie dziewczynka to napewno na drugie Będzie miała Halinka. Ponieważ tydzień przed tym zanim dowiedziałam się o ciąży zmarła babcia Mojego męża babcia Halinka. I sadzimy że zrobiła miejsce dla naszej fasolki. A żyła 96lat
Halinka to.sliczne imie. A jakie rzadkie w dzisiejszych czasach.

Co.do.robienia miejsca... moja mama zaczelam mnie rodzic na pogrzebie.swojego ojca. Wiec wychodzi ze on zrobil miejsce dla mnie:)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U mnie jesli bedzie chlopiec to Blazej albo Leon chociaz te drugie ciezko moj M znosi
A jak dziewczynka to albo Sonia albo Lena to wybor mojej corki i meza ja bym chciala Natalke albo Oliwie mam czws do listopada ;-)
 
U mnie jesli bedzie chlopiec to Blazej albo Leon chociaz te drugie ciezko moj M znosi
A jak dziewczynka to albo Sonia albo Lena to wybor mojej corki i meza ja bym chciala Natalke albo Oliwie mam czws do listopada ;-)

Córci jeszcze wszystko może się jeszcze zmienić, choć to ja wybrałam imię bratu. Tak długo się darłam aż dostał imię Plotuś (Piotruś) ;)
 
Ja mojemu bratu też wybierałam :) tyle że ja od mojego brata jestem 15 lat starsza :) on ma 10 :)

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja miałam 3,5 i się uparłam, że żaden tam Marek, ja w przedszkolu wszystkim powiedziałam że Plotluś buuuu, uuuu i jeszcze kilka innych efektów dźwiękowych i się udało :D
 
Jestem i ja[emoji4] Teraz moja siostra urodziła chlopcow i nazwała ich Maxymilian i Alexander. Nasz Aniołek to Natan. A teraz mysle o Mikołaju i Tymonie, a dla dziewczynek Sara i Maria. Jest tyle imion, ze ciężko wybrać. Moja druga siostra, ktora rodzi we wrześniu chce mi podkrasc Mikołaja, ale mam nadzieję, ze tego nie zrobi

0d1ycsqv6el2ukba.png
 
Zmiana planów. Sara odpada na pewno. Nasza koleżanka zraziła mnie skutecznie do tego imienia...[emoji6]

0d1ycsqv6el2ukba.png
Nie zrażaj sie do imienia na podstawie jednej osoby, z którą miałaś chwilową styczność, a która może miała gorszy dzień. To może też wcale nie być jej imię, tylko tak sobie napisała.

Mnie Sara kojarzy się z Małą Księżniczką - uwielbiałam tą książeczkę!
 
reklama
Ja mam Zuzannę i Amelkę i podoba mi się kiedy się nie zdrabnia imion. Teraz czekam na Elizę-Marię albo co bardzo pragnie mąż Antoniego.:-D
 
Do góry