reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona naszych pociech!

Kasiu lepiej Wiktoria :)
A mnie moj maz zaskoczyl gdyz po usg stwierdzil, ze jednak Emilia nie, ze on woli Oliwia :laugh: Chyba pojde na ustepstwo i w rodzinie bedzie Olek (syn mojego brata) i Oliwka :) Prosze o zmiane na liscie, nawet mala kopie na dzwiek imienia Oliwia ;) Skumala sie z tata ;)
 
reklama
A my zostajemy przy Emilce juz napewno :laugh: Bardzo mi sie podoba i córci też bo jak ja wołam po imieniu to tak łaskocze fajnie :laugh: :D
 
calo pisze:
Kasiu lepiej Wiktoria :)
A mnie moj maz zaskoczyl gdyz po usg stwierdzil, ze jednak Emilia nie, ze on woli Oliwia :laugh: Chyba pojde na ustepstwo i w rodzinie bedzie Olek (syn mojego brata) i Oliwka :) Prosze o zmiane na liscie, nawet mala kopie na dzwiek imienia Oliwia ;) Skumala sie z tata ;)
calo mnaie sie tez podoba Oliwia - maz ma nosa hihihihi! ladne imie !
Pozdrawiam
 
Mnie sie bardziej Kasiu podoba Wiktoria- pisane przez W :)

Calo- juz pędzę dokonac zmian na liście ;)
 
A u nas od początku miała być Natalka ,lecz na usg okazało się ze Natalka ma siusiaczka i jajeczka, no więc podjeliśmy decyzje ze będzie Sebastian nasz kochany Sebciu 8)
 
Na samym poczatku moje coreczka miala miec na imie Wiktoria ale jest tak duzo dzieci teraz o tym imeniu ze doradzono zeby byla lepiej Oliwia i tak zostala :angel: :police:
Pozdrawiam
 
reklama
U mnie jeszcze zanim pojawił się dzidziuś imionka były wybrane :)
Dziewczynka - Nicol
Chłopiec - Nathan :)
 
Do góry