reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona naszych Maluszków :)

reklama
u mnie od dawien dawna dziewczynka miała być Lena, chłopiec zawsze mi się marzył Martin (a mamy Michała)
 
Lena fajne nawet, ale teraz też modne imię. Ja bym dlatego wolała Milena i jak coś wołać Lenka :-D jakoś mi się bardziej widzi.
I Pawełek bardzo mi się podoba, klasycznie, normalnie...
 
za to za mna ostatnio chodzi imię dla chłopca ANTONI :o)

mój W stwierdził, że przeniosłam się w czasie, bo wszystkie stare imiona mi się podobają, dla dziewczynki bez zmian, Antonina i Pola no i od zawsze Zofia :o)
 
Mi się dla dziewczynki podoba Blanka, ale drugiej połowie się nie podoba więc narazie jest Zosia.
Ale jako że mój nie wierzy w dziewczynkę wogóle to do brzucha mówi narazie grześ. Wcześniej był robercik ale mi się nie podoba zabardzo.
 
Mój mąż zaczął już dzisiaj mówić do brzuszka Maciuś (ubzdural sobie, ze na pewno bedzie chlopak).... wiec klamka zapadla i zostaje Maciuś (a ja sie tak napalilam na imie Beniamin, ale moj nie chce o tym slyszec bo mu sie kojarzy ze sloniem Benjaminem :D),i Maja (a wlasnie ze bedzie dziewczyna!, to za kare, za Beniamina :p)
 
A je też nie mam drugiego imienia i bardzo tego żałuję, bo moje mi się tak nie podoba... A tak to bym się chociaż drugim przedstawiała, a jak nie mam to jakoś mi głupio zmyślać:-p Dlatego właśnie postanowiłam nadawać swoim dziecinkom drugie imiona. Co prawda i tak się śmieję, że mnie wyklną, bo i imiona długie i nazwisko, więc w sprawach urzędowych niepraktyczne, ale co mi tam:sorry2: Jednak jak dla mnie imiona po rodzicach, dziadkach, czy pradziadkach opadają - głównie dlatego, że strasznie oklepane, a ja wolę coś oryginalnego, lecz nie do przesady;-) I tak mam już Beniamina Gabriela, a teraz czekam na Łucję Anastazję lub Juliana (ewentualnie Cypriana) Emmanuela:-)
Hej dziewczyny weszlam na ten watek troche niechcacy a tu widzeTusienkaze dokonalas takiego samego wyboru imion dla swojego synka co ja;)). Powodzenia I pozdrwienia mamusie:-)
 
Hej dziewczyny weszlam na ten watek troche niechcacy a tu widzeTusienkaze dokonalas takiego samego wyboru imion dla swojego synka co ja;)). Powodzenia I pozdrwienia mamusie:-)

Też Beniamin Gabriel?:-D Miło wiedzieć, że ktoś jeszcze ma taki sam gust, jak ja;-) Pozdrawiam i życzę Ci szybkiego i łatwego rozwiązania:-)
 
reklama
kurcze przejrzałam ten ranking imion z Wawy i jestem w takim szoku jakie imiona ludzie wymyslają. Oczywiście szanuję wybór każdego ale żeby dać dziecku na imię np Belzebub albo Żyraf:szok:no szooook. Nie chciałabym żeby później dziecko miało w szkole i życiu przerąbane
 
Do góry