reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona naszych Maluszków :)

ja bardzo bym chciała dziewczynkę podoba mi sie Amelia Julia Partycja ale pewnie jak coś to będzie Amelka:)
a jak będzie chłobczyk to ma wybrać mój m jemu sie podoba Kajetan(dla mnie odpada bo by na niego wołali kajtek bez majtek... choć Kajetan bez skrótu mi się podoba) Gabriel a ja go nakręce na Marcelka srtasznie podoba mi się zdrobnienie Marcyś...

czy wy dajecie jedno imię czy dwa??
 
reklama
ja bardzo bym chciała dziewczynkę podoba mi sie Amelia Julia Partycja ale pewnie jak coś to będzie Amelka:)
a jak będzie chłobczyk to ma wybrać mój m jemu sie podoba Kajetan(dla mnie odpada bo by na niego wołali kajtek bez majtek... choć Kajetan bez skrótu mi się podoba) Gabriel a ja go nakręce na Marcelka srtasznie podoba mi się zdrobnienie Marcyś...

czy wy dajecie jedno imię czy dwa??

Ja daje jedno pierwsze dziecko ma jedno to następnego nie będe wyróżniac pozatym ja mam dwa i tak naprwde do niczego mi nie jest to potrzebne.

I nie rozumiem tego zdrobniania imion.Ja mam na imię kinga i od zawsze do szału mnie doprwadzało jak ktos na mnie wołał kinia ,kiniusia czy jakos tak.I nie moge zniesc jak ktos do mojego dziecka woła veronisa ,nisia albo cos w tym rodzaju.Nie podoba mi sie i nie kumam tego:sorry:.
Jest to oczywiscie moje osobiste zdanie jak checie to zdrabnijcie:tak:;-).
 
Ja daje jedno pierwsze dziecko ma jedno to następnego nie będe wyróżniac pozatym ja mam dwa i tak naprwde do niczego mi nie jest to potrzebne.

I nie rozumiem tego zdrobniania imion.Ja mam na imię kinga i od zawsze do szału mnie doprwadzało jak ktos na mnie wołał kinia ,kiniusia czy jakos tak.I nie moge zniesc jak ktos do mojego dziecka woła veronisa ,nisia albo cos w tym rodzaju.Nie podoba mi sie i nie kumam tego:sorry:.
Jest to oczywiscie moje osobiste zdanie jak checie to zdrabnijcie:tak:;-).

Oj ale Kinia jest ładnie :-):-D:-D
no dobra żartowałam :rofl::rofl::rofl:
 
Bafinka my dajemy dwa imiona. Ale to zależy od indywidualnego podejścia ja np. mam jedno i mnie cholera strzela bo swojego Kaśka nie trawie, a jakbym miała drugie to może bardziej by mi się podobało i bym go używała :confused: nie wiem swoim dzieciom daje taki wybór, M ma dwa więc on nie widzi w tym nic dziwnego.

Mamy już Roksanę Julie teraz chłopiec staną na Zbigniew Jacek a dziewczynka na Samanta Wiktoria - na chwile obecna, ale mamy jeszcze 6 m-cy i wszystko może się zdarzyć.
 
U nas dla dziewczynki od początku Amelia a dla chłopca oprócz Bruna doszedł ostatnio Leon ale nie są to ostateczne wersje;-)
 
U nas ciagle burza :D
u dziewczynki spokoj zostaje MAJA :D

A co do chlopca.... oj gromy sie sypia bo nigdy nie mozemy sie dogadac ... :D Ale na pewno damy jedno imie, z dwoma zawsze jest problem bo juz nie raz wolali mnie do urzedow ze podpisalam sie tylko jednym imieniem a mialy byc dwa i ze papiery niewazne.... pfffff
 
Co do drugiego imienia to Majcia ma 2 i drugie dziecko tez bedzie miało. Ja rownież takowe posiadam ale nigdy nie musiałam sie nim legitymowac.
 
U nas dla chłopca mamy wybranie imiona (ale damy tylko jedno choć jeszcze nie wiem które) Patryk, Wojciech :-)
Dla dziewczynki M koniecznie chce Milena,ja coś przekonana nie jestem, ale nie mam narazie innego pomysłu:-p
 
reklama
U nas na wsi i w ogole dookola straszna moda na MILENKI, AMELKI, ANASTAZJE, JULCIE, WIKTORIE i OLIWKI .... malo kto daje dziewczynkom inne imie :D A MAI nie ma nikt :D
Z Chłopakow duzo jest KACPRÓW, KAROLÓW, OLIWIERÓW, FRANKÓW I JAKUBÓW
 
Do góry