reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona naszych Maluszków :)

kurcze przejrzałam ten ranking imion z Wawy i jestem w takim szoku jakie imiona ludzie wymyslają. Oczywiście szanuję wybór każdego ale żeby dać dziecku na imię np Belzebub albo Żyraf:szok:no szooook. Nie chciałabym żeby później dziecko miało w szkole i życiu przerąbane

albo Calineczka czy Niunia... nie wiem skad ludzie biorą takie pomysły.
A mi jakos zaczyna się wydawać że u nas będzie chłopak- takie przeczucie, ciekawe czy się sprawdzi :)
 
reklama
mi nagle zamarzył się Wojtuś... niestety S nie chce słyszeć o tym, ale jak by to jednak się okazał chłopiec to będę się upierać!
 
Dla dziewczynki - marzy mi się Sophia - tutejsza wersja naszej Zosi :)
Dla chłopca - jeszcze nie wiem... Cały czas mam nadzieję na dziewczynkę - ale wiem, że może być niespodzianka - jak za drugim i za trzecim razem ;-)
Więc imię dla chłopczyka też muszę przygotować :-)
 
U mnie jeśli byłaby dziewczynka miała być Iga, to była od dawna moja faworytka, ale wczoraj dowiedziałam się, że siostra mojego S, która rodzi na dniach tak właśnie nawie swoją córeczkę!!!!! Dziewczyna nie wiedziała, że tak ma być u nas, a oni też na ostatnią chwilę wybrali, ale jednak poczułam lekkie rozczarowanie. Teraz muszę pomyśleć nad innym, podobają mi się Gaja lub Kaja, ale mój S... U chłopca dalej Ernest kontra Tymon :-)
 
Dla dziewczynki - marzy mi się Sophia - tutejsza wersja naszej Zosi :)
Dla chłopca - jeszcze nie wiem... Cały czas mam nadzieję na dziewczynkę - ale wiem, że może być niespodzianka - jak za drugim i za trzecim razem ;-)
Więc imię dla chłopczyka też muszę przygotować :-)

Mi sie właśnie Sophia bardzo podoba, ale mój stwierdził że nie nazwie dzieka tak jak wino :) więc lepiej po polsku Zosia ( zreszta po prababci) a ja bede wołać i tak po swojemu
 
reklama
Ja jesli bede miala synka jak to pan doktor powiedzial to marzy mi sie Dominis bo ma piekne zdrobnienia, Domis, Mis, Dimisiek.
A dla dziewczynki to Ola, Paulinka, sama nie wiem. Tylko chlopaka mam takiego pewnego, z dziewczynka bylby problem.
 
Do góry