reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona naszych Maluszków :)

reklama
U nas na szczescie nie ma ani jednej Majki na wsi :D No i w sumie ja tez nikogo nie znam z tym imieniem. Moj sie tak uparl na ta Maje ze juz sie to nie zmieni :p ale w razie czego wymyslil jeszcze Emilke :D
A co do chlopca to nam sie zmienia ciagle.... obecnie na topie jest Maciuś ale walczymy dalej ;p
 
tak czytam i czytam. Wybór imienia to bardzo ważna rzecz. u nas dla Julki wybierał Ł więc teraz powiedział że to ja mam wybrać- co mnie bardzo cieszy:-). A więc wstępnie..jak będzie dziewczynka to będzie Natalia a jak będzie chłopiec to będzie Daniel. Zawsze marzyłam o małym Danielku więc może może...a jak będzie dziewczynka to też będzie fajnie..Mam śliczne sukieneczki po Julci;-)byle tylko zdrowe i o czasie
 
Myśle że mogła bym do Laury mówic Lauruś, Laurusia,Laurunia, Laurcia, chociaż Laura to krótkie imię więc nie zawsze trzeba je skracac;) a co do chłopców to jak myślicie, które lepsze: Kubuś (Jakub) czy Bartuś (Bartosz) ? bo mam dylemat...
 
no w sumie.. patrząc na ranking imion dla dzieci to kuba na pierwszym, najczesciej nadawane :D w którym jesteś tyg?
 
Dla mnie nie ma znaczenia czy oklepane czy nie. Przecież nie dam dziecku imienia, które mi się nie podoba tylko ze względu na to, że jest mało znane. Jeżeli Kubuś Ci się podoba to nie ma nad czym się zastanawiać. Mi też się zawsze to imię podobało, no ale niestety brat mnie wyprzedził o jakieś 7 lat i nazwał tak swojego syna.
 
reklama
To nie chodzi o to zeby dać imię które Ci się nie podoba. Ja poprostu nie jestem zwolenniczką 10 Julek, Zuź w jednej klasie..ja mam na imię Ania, jedno z bardziej popularnych imion..wiec Anek zawsze wszędzie było full..
Moja córka ma na imię Iga i nie jest to imię nieznane, wydziwione..i mnie się podoba.
Każdy ma inne podejście do tego, a każda z nas wyraża tu swoje zdanie, bo chyba takie ma prawo?? Jedni zwaracaja na to uwagę inni nie..
U nas w Słupsku kiedyś jakis facet chciał nazwać syna PAintfainder:szok: na cześć jakiegoś statku kosmicznego czy cuś:-Dnie przeszło..także niektórzy w ogóle mają jazdę na oryginalne imiona:-)
 
Do góry