reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona naszych Maluszków :)

Kasia - ja przez cały okres liceum marzyłam o Lilianie, znam jedną Lilianę i była bardzo pozytywną i oryginalną osobą, potem jakoś wynegocjowaliśmy Martynę, teraz wciąż stoi na Dominice :-D
 
reklama
A u nas jak będzie chłopiec to Ryszard może niezbyt modne imie ale oboje jestesmy zgodn że to dobre imie a o dziewczyce M nawet nie chce słyszec.Powiedział że do piwnicy sie wyprowadz jak będzie miał w domu 3 kobiety.
 
U nas na razie zgodność całej rodzinki co do Amelii.:-)
Dla chłopca Emil, moze Karol?
Mamy przeczucie ze to bedzie chłopak wiec musimy sie jeszcze trochę skupić :-)
 
Witajcie.
Ja jeszcze nie mam propozycji imion dla naszego drugiego dzieciątka.
Pierwszej córce imię nadaliśmi na porodówce :) zaraz po jej urodzeniu. Mieliśmy kilka typów przed porodem, ale nie byliśmy do konca przekonani do konkretnego.

Czy widziałyscie juz wczesniej kalendarz chinski, dzieki któremu mozna planowac (a w naszym przypadku sprawdzic) plec nienarodzonego dziecka?? Oto link:
Planowanie płci dziecka- kalendarz chiński
U mnie z pierwszym dzieckiem sie zgarza, a jesli chodzi o drugie wychodzi tez dziewczynka. Zycze miłej zabawy :-).
 
Witajcie.
Ja jeszcze nie mam propozycji imion dla naszego drugiego dzieciątka.
Pierwszej córce imię nadaliśmi na porodówce :) zaraz po jej urodzeniu. Mieliśmy kilka typów przed porodem, ale nie byliśmy do konca przekonani do konkretnego.

Czy widziałyscie juz wczesniej kalendarz chinski, dzieki któremu mozna planowac (a w naszym przypadku sprawdzic) plec nienarodzonego dziecka?? Oto link:
Planowanie płci dziecka- kalendarz chiński
U mnie z pierwszym dzieckiem sie zgarza, a jesli chodzi o drugie wychodzi tez dziewczynka. Zycze miłej zabawy :-).


wedlug linka ktory poslalas wychodzi mi dziewczynka ale wedlug kalendarza chinskiego na innej stronie wychodzi mi chlopiec, o, prosze bardzo :
Chinese Gender Chart, Chinese Pregnancy Calendar, Chinese Gender Predictor Calculator
 
Witam, my myslimy nad Polą lub Antoniną, a dla chłopca wybierał mój narzeczony, ale będzie to Artur. Taka decyzja jest do wczoraj ;)
 
reklama
cholera, u mnie też w obu wychodzi chłopiec :wściekła/y: a już upatrzyłam śliczną sukienusię z przeceny w Zarze... ale i tak jakoś mam przeczucie na dziewczynkę, zresztą i ja i S chcemy drugą dziewuchę :cool:
 
Do góry