reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona naszych Fasolinek :)

I już się u nas pozmieniało syn nadal Maksym a mężowi też się Makary podoba. Córka Judyta lub Jowita - podobne ale sami nie wiemy które lepsze. W końcu mąż coś wybrał bo poprzednio to moje typy były.
 
reklama
u nas przy pierwszym mieliśmy dużo typów na chłopca. Michał, Kuba, Filip, Paweł. Został Michał. A tera na dziewczynkę to Julka, Majka lub Olwika. A jak chłopak to filip póki co;-)
 
Po początkowych rozważaniach wybraliśmy :)
Dla chłopca - Tymon, dla dziewczynki- Maja.
A czas pokaże czy koncepcja się nie zmieni :D
 
A my wspólnie i w porozumieniu:-) postanowiliśmy że córka bedzie miała na imię KLARA ale podoba mi się też Elena. Jeśli chodzi o chłopca to nie mam pojęcia. Zresztą bardzo liczymy na córę
 
U nas od dłuzszego czasu dla dziewczynki - Zuzia
Adla chłopca to w sumie dziadkowie wybrali ( pytając sie kiedy bedzie ten Filipek lub Filipkowa :-D ) a Nam sie podoba i bedzie - Filip :-)
 
Mój M stwierdził dzis , ze jak bedzie chłopak to nadamy mu imie Gerard, w skrócie Gerciu:no: :szok::eek:nieeeeeeeeeeeeeeee chcccccccccccccceeeeeeeeee:zawstydzona/y:
w ogole mu sie nie podoba:wściekła/y: natomiast moje wymyslone dla dziewczynki Karolina, dla chłopca Wiktor
przeciez to takie ładne:-)
 
Dzieci u mojego synka w przedszkolu , dzieci maja bardzo oryginalne imniona moze , ktores sie Wam spodoba:
Chlopcy- Rene, Filip, Ari, Kristofer,Jordan, Lukas, Max, Niko, Alex
Dziewczynki -Lea,Selina, Lena, Ameli, Melysa, Alija, Marita, Lisa, Laura

Ja osobiscie wybiore cos bardziej polskiego ale ta Laura i Max tez mi pasuja
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry