reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona naszych Fasolinek :)

O widze , ze chcecie nazwac corcie moim imieniem. Dobry wybor, lubie je bardzo.

Dla dziewczynki podoba mi sie Maja a dla chlopca Oliver ( bo Oliwier to tak z ruskiego.)

Olivier to imie francuskie, Oliver zangielszczone. Nie jest absolutnie imieniem rosyjskim:confused:
 
reklama
Ja dla dziewczynki zawsze chcialam Emilka, ale ostatnio w rodzinie pojawila sie osoba o tym imieniu i z powstalych okolicznosci trzeba bedzie wybrac inne imie..
A dla chlopca zawsze chcialam Daniel
Ale mezus nie jest za tym imieniem...\
I tak dziewczece marzenia i pewnosc ulecialy...
 
Będę nieobiektywna, ponieważ Jeremi widnieje na mojej liście ;-).
Bardzo lubię to imię :-). Myślę, że śmiało możecie nadawać :-).

jak dla mnie bardzo ciekawe, niezbyt awangardowe...a jednak trochę inne od pozostałych imion...cieszę się, ze i Tobie się podoba:-D
 
reklama
U mnie było tak w pierwszej ciązy jak okazało się że dziewczynka to miałam trzy typy OLIWKA ,JULKA LUZ ZUZANNA ,została Oliwka.
W drugiej ciązy jak okazało się że chłopak to od razu wiedziałam że będzie Bartek

Teraz myśle o Zuzi lub Nadi,a dla chłopca to nie wiem może Kacper,Filip lub Hubert
 
Do góry