reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona naszych Fasolinek :)

U nas ostatecznie Emilia Aniela-miało być tylko Aniela,ale Michał upierał sie na Emilkę i poznańskim targiem doszliśmy do porozumienia,że 2 imiona będzie miała :-)
Co do imion to ciekawostka taka-mam znajomego,któy ma na imię Edward a od dziecka wszyscy mówią do niego Jacek:laugh2: Nawet rodzice- a imię mu nadali takie bo wszyscy chłopcy od dziada pradziada mieli na imię Edward:laugh2:
 
reklama
reklama
Amelka ładne imię- ja właśnie się opiekuje traz małą Amelką mojej siostry- urwis jak nic :)

Olena mnie się bradzo podoba- orginalne takie :)

Oliwka też śliczne imię u nas bardzo popularne, ale wszystkie małe Oliwk jakie znam są mądre i śliczne.


a ja nadal nie wiem jak to u nas będzie, ma byc mały Olafek ale ja ciągle się zastanawiam i zastanawiam, nic - okaże sie po porodzie :)
 
Do góry