reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona naszych Fasolinek :)

reklama
Matylda fajnie, jak z "Leona Zawodowca" :-)

Zapomniałam o Matyldzie z "Leona..." - fakt ;-)

Ja tak sobie wzielam na bierzmowanie bo mi sie podobalo :) ale wielu nie przypadlo ono do gustu :)

Bo to tak jest z imionami, że zawsze znajdzie się ktoś, komu się imię nie podoba. U mnie na pewno krytykować będzie głównie matka. Wiem jak było z imieniem dla mojego bratanka, brat z bratową każde imię, które przychodziło im do głowy konsultowali ze wszystkimi wokół i matka ciągle kręciła nosem. My postanowiliśmy, że jak już coś ustalimy to ogłosimy to oficjalnie i nie obchodzi nas opinia innych (ale pewnie matka dostanie zawału).

Mi też się podoba to imie dagna, napewno będzie orginalne i córeczka będzie śliczna i mądra (ale to zapewne po mamusi)

Oby nie! Lepiej niech odziedziczy większość rzeczy po tatusiu ;-)
 
Bo to tak jest z imionami, że zawsze znajdzie się ktoś, komu się imię nie podoba. U mnie na pewno krytykować będzie głównie matka. Wiem jak było z imieniem dla mojego bratanka, brat z bratową każde imię, które przychodziło im do głowy konsultowali ze wszystkimi wokół i matka ciągle kręciła nosem. My postanowiliśmy, że jak już coś ustalimy to ogłosimy to oficjalnie i nie obchodzi nas opinia innych (ale pewnie matka dostanie zawału).

Dagna wiadomo ze wszytskim sie nie dogodzi, najwazniejze ze Wam sie podoba. Moje dzieci beda mialy wloskie imiona- moj ojciec oburzony :)
 
Kasiona, napisz proszę jakie dasz imiona dzieciaczkom. Ja jestem strasznie ciekawa takich oryginalnych, innych imion. Masz to szczęście,że nikt nie będzie na Ciebie patrzył spod byka, bo mieszkasz poza granicami naszego kraju. Moje chłopaki też mają rzadkie imiona i początkowo był szok w rodzinie. Ale oni są zadowoleni ze swoich imion, bo są jedyni w szkole.
 
Kasiona, napisz proszę jakie dasz imiona dzieciaczkom. Ja jestem strasznie ciekawa takich oryginalnych, innych imion. Masz to szczęście,że nikt nie będzie na Ciebie patrzył spod byka, bo mieszkasz poza granicami naszego kraju. Moje chłopaki też mają rzadkie imiona i początkowo był szok w rodzinie. Ale oni są zadowoleni ze swoich imion, bo są jedyni w szkole.

Imiona twoich chlopcow od razu rzucily mi sie w oczy, sa super, my tez zastanawialismy sie nad Natanem, mojej mamie bardzo sie to imie podoba :) ale uznalismy ze nie bedziemy juz zmieniac, nasze to Nicolas i Luca
 
MATYLDA-bardzo fajne imie, dla orginalnej, pieknej ,silnej dziewczyny, dobry wybor:-)

ladne imiona Kasiona;-)klasyczne - Lukasz, Mikolaj, a jak twoj tata az tak cierpi, to pozwolcie moze mu wolac chlopcow polska wersja:-p;-)
 
Dagna, Matylda to ładne imię i nie takie rzadkie. Jak pracowałam w kilku przedszkolach, to było kilka dziewczynek o tym imieniu. Sympatyczne były te dziewuszki, jedna tylko taka łobuziara, co chłopaków naokoło biła ;-) Ale myślę, że to raczej nie zależy od imienia... :-)

A my z mężem wciąż niezdecydowani... Cały czas myślałam, że będzie Hania, a ostatnio już nie wiem, zaczynam mieć wątpliwości... Podoba mi się też Kinga, ale do Hani więcej zdrobnień umiem wymyślić... Ech, mam nadzieję, że coś wymyślimy mądrego :-)
 
reklama
Do góry