reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona naszych Fasolinek :)

chyba sie wkoncu zdecydowalismy--malutka bedzie Oliwia
Sliczne imie jakbym mial miec dziewczynke tez byl je rozwazala.
Mi sie wydaje, ze wiele osob bedzie mowiło do tej dziewczynki po prostu Ola, Olenka.
A mezowi jak wczoraj powiedziałam, to sobie skojarzył, ze O Lena (czyli Lenka):-D
A ja osobiscie znam Alene bardzo ladna dziewczyna.

A ja mam problem bo caly czas mowilam , ze moj synus bedzie Maksymilian. Ale nie pomyslalam , ze ja mam mega dlugie nazwisko. I jak w przyszlosci bedzie wypelnial jakies urzedowe druki to mu kratek zabraknie. A na zmiane nazwiska mam marne szanse. I chyba zapisze mu krotko Max
Ale to juz nie brzmi tak dostojnie,.
 
reklama
mi tez bardzo podoba sie Maksymilian :) szkoda tylko ze tyle ludzi daje na imie psu Max :/
my zgodni od początku ciąży bedzie Lena :) ani razu nie zmieniliśmy - szok :) chodz juz nie pamiętam która mama jakis czas temu pisała ze chce dac na imię Liwia i tak zaczełam sie zastanawiać ale tylko przez chwile :)
 
A wiesz , ze Liwie znam dwie. A co do imienia psa Max to ja kupilam mojemu malemu spioszki a na nic jest piesek jedzacy z miski a na misce pisze MAX:-D:-D
Ale jeszcze mam dwie wersje do wyboru Maksym. Maxim.
 
U nas Hania albo Zuzia - nie potrafimy się dogadać :) Doszliśmy do wniosku, że jak się mała urodzi, to może przeczucie nam podpowie i wtedy się zdecydujemy :)

Saara - kiedy pracowałam w przedszkolu, to jeden chłopczyk nazywał się Maksymilian i to było takie słodkie, kiedy wszyscy mówili do niego Maksio albo Maksiu, bardzo mi się podoba :) Do Maksyma to zdrobnienie też pasuje :)
 
hej dziewczyny jestem tutaj nowa chociaz czytam was juz od dluzszego czasu i dzisiaj nastal ten dzien ze stwierdzilam ze czas sie ujawnic bo niby dlaczego nie?:):-) my naszej kruszynce damy na imie Dominika od samego poczatku tak stwierdzilismy:-p mimo ze na poczatku przez jakies 6 miesiecy myslelismy ze bedziemy miec chlopca:zawstydzona/y: a tu nagle taka niespodzianka chlopiec mialby na imie Igorek:-D pozdrawiam was wszystkie
 
Cześć dziewczyny. Ja podobnie jak koleżanka maja888 już od dawna Was podczytuję, ale jakoś głosu nie zabierałam. Chyba wstydliwa dziewuszka ze mnie ;)
My już przed ciążą mieliśmy wybrane imiona. Dziewczynka miała mieć na imię Natalka, a chłopiec Kubuś. Będziemy mieli małego Kubusia, a na Natalkę jeszcze przyjdzie czas :)
 
alienka dlatego zapraszam cie rowniez do dzialu ogolnego na pewno dziewczyny serdzecznie Cie powitaja:) ja juz sie o tym przekonalam
 
reklama
Maja, Alienka - bo my w ogole fajne Babki jestesmy:))))co to za obawy??????
a na serio, ja dolaczylam dopiero w kwietniu i zaluje, ze tak pozno...ale lepiej pozno, niz wcale:)
 
Do góry