reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona naszych Fasolinek :)

ostatnio rozmawiałam ze swoja kolezanką o nietypowych imionach - ona pracuje w przedszkolu i jeden z chłopców ma na imie Żyraf - to jest masakra
 
reklama
My również wciąż niezdecydowani. Mąż chce Zuzannę, ale sprawdziłam, że to imię było na 3 miejscu wśród najpopularniejszych imiom żeńskich w 2009 roku, poza tym jakoś nie do końca jestem przekonana... Mi podoba się Hania :) Wczoraj mąż wrócił do imienia, które podobało nam się na samym początku - Kinga, i tak sobie myślę, że chyba to imię własnie zostanie, bo w końcu pierwsza myśl jest najlepsza... :tak:
 
A my dalej nie mamy imienia dla małej, teraz nazywam ją "kluska", żeby jakoś się zwracać do szanownej małej istoty.
I My w sumie też, robocze imię to Julka, i ja je lubię, tylko ze same Julcie w rodzinie i okolicy....Zobaczymy malutką to moze pomysl sam przyjdzie :-)
A Żyraf ??? Rany, któż w USC sie zgodzil to zarejestrowac? Rodzice to maja pomysły ;-)
 
Guusia , podoba nie podoba, rzecz gustu!ale wyobrazasz sobie los takiego dziecka w szkole?dzieci sa okrutne...dla mnie to przesada!
szczerze mowiac, bylam zdziwiona jak dziewczyny zaczely krytykowac rozne imiona, bo pomyslalam, ze jest nas tutaj tak duzo, ze latwo mozna kogos urazic!ale jak przeczytalam imie Zyraf parsknelam smiechem, przepraszam...ale dla mnie to jest przegiecie!!!!

Dagna - bardzo mi sie podoba kluska:)a na serio mam kolezanke ktora tez miala cala liste imion i nie mogla sie zdecydowac, ale jak tylko ja zobaczyla, od razu wiedziala, ze to bedzie Ola

Beniaminko - u nas juz na 100% bedzie Filip mimo, ze u Kochania w rodzinie jest juz dwoch...mowi sie trudno:)nam sie podoba i tyle!!!!!
 
reklama
Wiem, wiem i dlatego nie dałabym tak dzidzi na imię, co nie oznacza ze uważam je za brzydkie czy że mi się nie podoba.
Zreszta jetem zdania ze imię dla dziecka to indywidualna sprawa rodziców, i chyba nie ma brzydkich imion, tylko czasmi właśnie rodzice już wydziwiaja, nie bede dawac przykładów np. z mojego otoczenia, bo tak jak alcia napisała jest nas tu troszkę i nawet niechcący można by kogoś urazic :(


a i dodam jeszcze że ja mam dziwne nazwisko, niespotykane i ogólnie , i w szkole też miałam nieprzyjemnosci z tego względu, różne wersje i przezwiska już chyba słyszałam, wiadomo jak to dzieci. Ale w doroslym życiu takie nazwisko może byc całkiem przydatne, i myślę ze po ślubie będe miała dwuczłonowe, ale dzidzia tylko po tatusiu:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry