reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona naszych Fasolinek :)

:-) stawiam na Madzie:) Sama mam tak na imię i uweilbiam je:-) Magdalenka, Madzia, Magdusia, Magda..Madziunia,, oj dużo tego:) hehe

a moja coreczka będzie Milenka:)

Ja tez od dziecka lubię to imię. Jedynie fakt istnienia już jednej madzi w rodzinie P i o tym samym nazwisku nas nieco jeszcze powstrzymuje.
Ale wiem, ze jak spojrzymy malutkiej w oczy , to imię samo się pojawi :-) Milenka, także piękne imię i podobne- Lenka - Lena....dalej idąc Amelka,to imiona na samej górze mojej listy, ale nie ma obopólnej zgody, musimy się dogadać....
 
reklama
U nas oprócz Maksyma doszedł Konrad lub Karol,
dziewczynka nadal Marta :)
Ale jeśli syn dowiem sie jaką decyzję podjął T. dopiero gdy akt urodzenia zobaczę ;)
 
onionku, widze ze juz tez sie imiennie do brzuszka zwracasz. U nas raczej pozostanie Wiktor. widzę,że mezusiowi sie bardzo spodobało. Niby rodzince mielismy nie mówic jeszcze imienia, ale córcia sie wygadała... wiec jedni zachwyceni, a drudzy odradzają... ale ostatecznie staramy sie nie przejmowac dziwnymi opiniami kuzynki...
 
onionku, widze ze juz tez sie imiennie do brzuszka zwracasz. U nas raczej pozostanie Wiktor. widzę,że mezusiowi sie bardzo spodobało. Niby rodzince mielismy nie mówic jeszcze imienia, ale córcia sie wygadała... wiec jedni zachwyceni, a drudzy odradzają... ale ostatecznie staramy sie nie przejmowac dziwnymi opiniami kuzynki...

nie ma co sie przejmowac opiniami, bo zeby wszystkim dogodzic to ja nie wiem jakie musialoby byc to imie hehe.. tez mamy wielu oponentow co do naszego wyboru, ale mam to gdzies - daje synkowi tak, jak nam sie podoba :-) beda sie musieli przyzwyczaic :-)
 
onionku, widze ze juz tez sie imiennie do brzuszka zwracasz. U nas raczej pozostanie Wiktor. widzę,że mezusiowi sie bardzo spodobało. Niby rodzince mielismy nie mówic jeszcze imienia, ale córcia sie wygadała... wiec jedni zachwyceni, a drudzy odradzają... ale ostatecznie staramy sie nie przejmowac dziwnymi opiniami kuzynki...

aga najwazniejsze ze Wam sie podoba. W moim otoczeniu duzo Wiktorków, fajne z nich dzieciaczki:-)

My nadal na etapie wybierania. A ze płci nie znamy to tak jakos kiepsko nam idzie, szczególnie dla chłopca. A cos mam przeczucie ze to bedzie chłopczyk:tak:
 
kasik no wlasnie popularnosc imienia tez bralismy pod uwagę, wiec czytałam ,ze teraz najwięcej jest Kubusiów/Jakubów, Michałków i Krzysiów
 
kasik no wlasnie popularnosc imienia tez bralismy pod uwagę, wiec czytałam ,ze teraz najwięcej jest Kubusiów/Jakubów, Michałków i Krzysiów

aga z ta popularnoscia to jest róznie. Zalezy troche od środowiska. U mnie jak juz pisałam Wiktorków co nie miara, i Kacperków, a np. Antosiów, Kubusiów to mało, a Michałka i Krzysia to małego zadnego nie kojarze.
 
reklama
aga z ta popularnoscia to jest róznie. Zalezy troche od środowiska. U mnie jak juz pisałam Wiktorków co nie miara, i Kacperków, a np. Antosiów, Kubusiów to mało, a Michałka i Krzysia to małego zadnego nie kojarze.
A to mnie bardzo zaciekawiło co piszesz, rzeczywiście musi to byc sprawa środowiska. Hmm...ale jakiego? ciekawe od czego zależy "moda" na dane imię? Ja z małych Wiktorów nie znam żadnego! Czyli odwrotnie jak u ciebie. U nas co drugi maluch to własnie Kuba lub Michał lub Mikołaj. A wsród dziewczynek króluje Wiktoria i Martynka.
 
Do góry