reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona Naszych fasolek

No wlasnie dlatego bylam wsciekla bo Olivier rozni sie tylko jednaliterka pomiedzy ang a pl wersja no ale coz zobaczymy co bedzie dalej :)
 
reklama
a czy Olivier to co innego niz Oliver? Zawsze myslalam, ze pisze sie Oliver.

Aga29, tez mam ten problem w przypadku chlopca. Chcialabym, by imie bylo wymawiane bez problemow zarowno w Niemczech jak i w Polsce. A i by bylo oryginalnie i ladnie :)
Jakos z dziewczynka jest latwiej...
 
Carmi widze problemik ten sam:tak:;-). Ja sie orientuje na nowo, nie wiem jeszcze jakiej plci jest moje dziecko,wiec jeszcze nie czuje az tak wielkiego cisnienia;-) To "ukradzione" mi przez kolezanke imie to Julian. Pozyjemy zobaczymy, do porodu jeszcze kupa czasu, a z dziewczynkami rzeczywiscie latwiej, bo wiecej ladnych imion:tak:
 
Dla chłopca mnie się podoba imię Daniel, mój małżonek chce Marka ciekawe kto odda pole ;-). Dla dziewczynki nie mamy takich sprecyzowanych planów. Mamy już Magdalenkę Marię może teraz Julia Anna... wymyśliłam to teraz:-D
 
Inja moja Szwagierka właśnie urodziła córeczkę kilka tygodni temu i również wymyśliła, że będzie ona dwojga imion - Julia i Anna - tylko że w odwrotnej kolejności, czyli Anna Julia:-D
 
Ja narazie niemyśle o imionkach dla mnie to zawcześnie , troszke sie boje bo ostatno nam sie nieudało ale jak już będe pewna to wymyśle coś i się z wami podziele.
 

Załączniki

  • hh.gif
    hh.gif
    49,7 KB · Wyświetleń: 56
reklama
Do góry