reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona naszych dzieci?? Propozycje i ostateczne imionka:)

reklama
a co sadzicie o imionach Kacper, Dominik, Damian ??mam duzy problem z wyborem:-(


kacperek i dominik mi sie podobaja:)))damiana mam chrzesniaka i mi sie zle kojarzy,poniewaz jest strasznie zaborczym dzieckiem i niezbyt lubianym ani na podworku ani w rodzinie...niewiem czemu ale nie da sie lubic...nieznam wiecej damianow...takze nie mozna sie sugerowac jaki kto jest ale ja juz bym dla swojego dziecka takiego imienia nie dala:tak:
 
kacperek i dominik mi sie podobaja:)))damiana mam chrzesniaka i mi sie zle kojarzy,poniewaz jest strasznie zaborczym dzieckiem i niezbyt lubianym ani na podworku ani w rodzinie...niewiem czemu ale nie da sie lubic...nieznam wiecej damianow...takze nie mozna sie sugerowac jaki kto jest ale ja juz bym dla swojego dziecka takiego imienia nie dala:tak:

no wlasnie wiem ze jakies zle skojarzenia z jakims imieniem sa odrzucane np u mnie Emil jest przez rodzine odrzucony bo ktos znal jakiegos emila i to byl wg niego glupek...a mi sie to imie bardzo podoba ale jest lipa wiec musze szukac dalej!!
 
Wybierz to ktore najbardziej Ci sie podoba :)
Ja mam Klaudia i gdzie sie nie popatrze to same Klaudie. Wiec jezeli chodzi o popularnosc imienia to nigdy nie wiesz :)
Jak weszlam na forum i poraz pierwszy napisalam Nadine myslalam ze bedzie to unikalne imie i nikt nie ma takiego na mysli a tu popatrz ile juz nas jest heh :) wiec na Twoim miejscu wybralabym to co Ci sie najbardziej podoba :-)
więc chyba zostanie Viki... bo D Nadine nie podchodzi takk do końca...
a mi się oba imiona podobają.... a to że muszę się też z jego zdaniem liczyć .... too więc tak będzie V:tak:
a co sadzicie o imionach Kacper, Dominik, Damian ??mam duzy problem z wyborem:-(
mnie się podoba Kacper i Dominik....:tak:
rzadko spotykane a bardzo ładne...
Damian to wg mnie tak twardo brzmi....
 
a co sadzicie o imionach Kacper, Dominik, Damian ??mam duzy problem z wyborem:-(

Jakby naszej córce coś urosło do porodu między nogami to byłby Kacper. Bardzo mi się podoba to imię. Co do Damiana - mam młodszego brata i również ja wybierałam mu imię (16 lat temu) i z tego co wiem jest bardzo lubiany i otwarty.
A Dominik to dla mnie takie cukierkowe imię :cool2:
Ale to Ty dezydujesz.
 
nasza córa ma na pierwsze Izabela a na drugie Ismena. Co do chłopca, gdy płci jeszcze nie znalliśmy to nam się bardzo Oliwier podobało :):-D
 
reklama
znam jednego Damiana i jest bardzo wygadanym, i fajnym chłopakiem. Natomiast Kacper to u mnie skojarzenia z takimi rzeczami jak samolubny, lubiący mówić wyłącznie o sobie i popisujący się. więc każdy ma inne skojarzenia :))
 
Do góry