reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona naszych dzieci?? Propozycje i ostateczne imionka:)

Dziękuje Wam! Dam te imię Vanessa najwyżej teściowo będzie zła... Trudno... Tak jak mówiliście mi i mężowi ma się te imię podobać... A ona to na drugi plan... :)
 
reklama
Dziękuje Wam! Dam te imię Vanessa najwyżej teściowo będzie zła... Trudno... Tak jak mówiliście mi i mężowi ma się te imię podobać... A ona to na drugi plan... :)
dokładnie...:tak: a zobaczycie ż enie będziecie żałować...
ja sobie nie wyobrażam np że mnie i D :tak:podoba się Victoria a teraz moja teściowa miałaby mi powiedzieć żebym np dała NP Adela (nie sugerując tu żadnych imion ani upodobań) bo jej się podoba... i jak miałabym wołać na córcię z myślą że to dla teściowej to chyba bym się załamała...
ja będę na dziecko wołać tak jak mi się podoba.... i jak wg mnie jest ładnie...
a ona niech se gada jak chce:-p i tak będzie najukochańsza wnusia :-D
 
Ale oryginalne imię Vanessa, podoba mi się bardzo:tak: Takie nowoczesne:tak:
Mirelka5 nie przejmuj się teściową, moja też próbuje nas namówić na Piotra zamiast Patryka, ale ze mną nie wygra, bo już postanowiłam Patryk! To moje dziecko i mój wybór jeśli chodzi o imię, bo mój mąż wybrał dla córki, której teraz nie będziemy mieli i jej bardzo jego wybór się podobał, a na mój marudziła i szukała według jej gustu ładniejszych imion i wymyśliła, że wnuczek powinien być Piotr, bo mój mąż jest Paweł.
 
Imię dla mojego drugiego syneczka chyba już przesądzone skoro:
moje typy to: Iwo, Kastor, Daniel
męża typy to: Krzysztof, Daniel
synka typy to : Bartosz, Daniel
 
Sliczne te wszystkie imiona :-):-):-) mojej tesciowej tez nie bardzo podobal sie Olivier i wogole moje typy, ale mam to gleboko w tylku. wazne ze mi sie podoba, a tesciowa wnuka jak bedzie widziala raz na pol roku to bedzie dobrze :-)
 
reklama
Do góry