reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona marcowych dzieci

U nas dziewczynka tez Marcelina ;-)

I ja powiem, ze Marcelina mi sie podoba!
Jendak na 1 miejscu dalej jest Milena.
Ostatnio spodobalo mi sie tez Marika.. ale maz mowi stanowcze NIE.

Wlasnie sie zorientowalam, ze wszystkie moje typy zaczynaja sie na M - czysty przypadek!

Problem mialabym duzy z imieniem dla chlopca, bo te. ktore mi sie podobaja, nie podobaja sie mezowi (pisalam juz o tym), wiec najchetniej nazwalabym syna Maciej - po tacie - tato oczywiscie tez bylby za! :laugh2::laugh2::laugh2:

Jednak takie samo imie syna i ojca moze fajnie brzmi ale w codziennym zycu chyba nie jest zbyt praktyczne...
 
reklama
U nas Hubert z chłopca - patron myśliwych a mój teściu leśnik i myśliwy więc koniecznie musiało tak być - narzeczony tak sobie wymyślił :) Chłopiec jego imie dziewczynka moja . U nas w rodzinie tradycja , że wszyscy mamy na "A" imiona . Ja wyjątek bo Joanna ale i tak wszyscy używają Asia :) Tak mam braci Adriana i Arka , kuzynki Agnieszka , Agata , Aleksandra , Bratanki Antoś i Alan , bratanica Aleksandra , więc u nas będzie prawdopodobnie Aurelia :) nie ja wymyśliłam a narzeczony , cały czas chodzi mi Amelia , ale Amelek dookoła zdecydowanie za dużo :)
Aurelia piękne!
 
I ja powiem, ze Marcelina mi sie podoba!
Jendak na 1 miejscu dalej jest Milena.
Ostatnio spodobalo mi sie tez Marika.. ale maz mowi stanowcze NIE.

Wlasnie sie zorientowalam, ze wszystkie moje typy zaczynaja sie na M - czysty przypadek!

Problem mialabym duzy z imieniem dla chlopca, bo te. ktore mi sie podobaja, nie podobaja sie mezowi (pisalam juz o tym), wiec najchetniej nazwalabym syna Maciej - po tacie - tato oczywiscie tez bylby za! :laugh2::laugh2::laugh2:

Jednak takie samo imie syna i ojca moze fajnie brzmi ale w codziennym zycu chyba nie jest zbyt praktyczne...

U nas najstarszy syn ma imię po mężu, a nasza córka po mnie :-D Da się z tym żyć
 
Muszę powiedzieć, że jak jeszcze kilka tygodni temu w moim rankingu imion prowadziła
Marie
Charlotte
Eleonora
To tak nagle dla pierwsze i drugie imię zostało zepchnięte w cień przez Mathilde.
Jeśli chodzi o chłopca to są jacyś faworyci, ale jacyś niepewni.
 
Jeśli u nas faktycznie wygra Marcelina, to będziemy mieć ciekawą sytuację w domu: ja jestem Marta a mąż Marek. Przypadek, mam nadzieję, że nikt się nie zorientuje, że mamy dopasowane imiona i nie pomyśli, że to celowy zabieg. No bo co innego pierwsza litera a 3 pierwsze? Z kolejnym dzieckiem małe pole manewru. :D
 
Jeśli u nas faktycznie wygra Marcelina, to będziemy mieć ciekawą sytuację w domu: ja jestem Marta a mąż Marek. Przypadek, mam nadzieję, że nikt się nie zorientuje, że mamy dopasowane imiona i nie pomyśli, że to celowy zabieg. No bo co innego pierwsza litera a 3 pierwsze? Z kolejnym dzieckiem małe pole manewru. :D
Marcel, Mariusz, Martyna, Marzena :-)
 
reklama
Do góry