reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona marcowych dzieci

U nas dziewczynka będzie Hania. To już postanowione. Ale co do chłopca jest problem... Ja choruje na Antosia ale wiem że ich teraz pełno. Myśleliśmy też o Henryku bo nasi dziadkowie tak mają ale nie wiem czy to nie zbyt staromodne ...
 
reklama
U nas dziewczynka będzie Hania. To już postanowione. Ale co do chłopca jest problem... Ja choruje na Antosia ale wiem że ich teraz pełno. Myśleliśmy też o Henryku bo nasi dziadkowie tak mają ale nie wiem czy to nie zbyt staromodne ...
Moj maz przy pierwszym synu chorowal na malego Henia, ja raczej nie bylam do konca przekonana.
Teraz ciezko I jemu I mi o jakies typy, wiec chyba wybor bedzie trudny.
 
U nas jedyna propozycja dla chłopca Franek, kieeedyś tak zdecydowaliśmy. Jakoś nie chcę jeszcze z mężem rozmawiać o imieniu (jakiś taki strach)więc narazie jest Franek [emoji7]
 
To ja nie wiem ba jakie Ole ty w życiu trafialas... Chyba musimy się lepiej poznać :D
emoji14.png
Koniecznie. :)

Syn obwieścił, że jak już musi być dziewczynka, to niech będzie Paulinka :)
 
reklama
Do góry