reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona marcowych dzieci

U nas dziewczynka będzie Hania. To już postanowione. Ale co do chłopca jest problem... Ja choruje na Antosia ale wiem że ich teraz pełno. Myśleliśmy też o Henryku bo nasi dziadkowie tak mają ale nie wiem czy to nie zbyt staromodne ...

Hania sliczne, jednak u mnie odpada, bo za duzo ich dookola w bliskiem rodzinie...

Antos tez mi sie bardzo podobalo. Podobalo do czasu! Kiedys znajomy skomentowal fakt, ze Antoni to teraz takie popularne imie dla chlopcow - powiedzial: ''Kur... tyle bedzie nowych Macierewiczow!'' - i czar prysl! :laugh2::laugh2::laugh2: U mnie nie bedzie juz Antka ;););)
 
reklama
U nas dziewczynka będzie Hania. To już postanowione. Ale co do chłopca jest problem... Ja choruje na Antosia ale wiem że ich teraz pełno. Myśleliśmy też o Henryku bo nasi dziadkowie tak mają ale nie wiem czy to nie zbyt staromodne ...
Henryk moj teściu, moj maz ma na imie Tadeusz [emoji23] bo tesciu sie pomylil mialo byc Sylwester Tadeusz, a na odwrót dał ,ale w sumie pasuje
 
Tadek też ładnie :) też mi się podoba. Jak już poznamy płeć to będziemy się zastanawiać. A może będzie Hania i nie będzie problemu [emoji14]
Jak bym pokazala mężowi co napisalas to by urósł [emoji23] do mojego mówią, Tadek, Tadi ,Tadziu, a Tadeusz zostanie na stare lata [emoji23] chyba,ze mnie wkurzy to Tadzik bede krzyczec jak w miodowych latach
 
Jak bym pokazala mężowi co napisalas to by urósł [emoji23] do mojego mówią, Tadek, Tadi ,Tadziu, a Tadeusz zostanie na stare lata [emoji23] chyba,ze mnie wkurzy to Tadzik bede krzyczec jak w miodowych latach
Tadzik też dobrze [emoji39] u mnie właśnie nie ma żadnej Hani ale mi się od zawsze podobało to imię. Henryk to i mój dziadek i mojego chłopa też. A Tadek to z kolei brat mojego dziadka :) no właśnie ja się zrazilam trochę do Antosia jak zobaczyłam że Antoni to najczęściej nadawane imię w 2017 i 2018 roku.
 
reklama
Do góry