reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona marcowych dzieci

Co myślicie o imieniu Matylda? :laugh2:
Wpadło mi do głowy i zaczynam się zastanawiać czy ładnie.
Ładne, moja znajoma ma córeczkę Matyldę, na początku kojarzyło mi się z panią z ulicy ale potem obejrzałam film Matylda o dziewczynce bardzo utalentowanej z mocami :) wiec teraz mnie się podoba :)
Mnie też bardziej Mathilda.
Syn mi wczoraj zapytany o imię zaproponował Staś, ale mojemu się nie podoba, teraz myślimy o Tymku ale jak to powiedział mój mąż mamy kupę czasu :)
 
reklama
No jest taki stereotyp:
Dżesika i Brajan, rodzice Seba i Karyna, a dziadkowie Janusz i Grażyna.
Za kilka lat imionowo pewnie jakieś prawnuki :)
Przy pierwszym dziecku jak się zastanawialiśmy nad imieniem to moja mama rzuciła "Denis!". Na co mój mąż "No to już wiadomo jakby na niego wołali w szkole", a teraz pomyślcie o pierwszym rymie do tego imienia jaki Wam przychodzi na myśl...
Mam kolegę Denisa urodził mu się syn i dał na imię Parys i też się śmieje do mojego i mówię oo Penis i Parys :D
 
U nas dalej problem -.- oby byla dziewuszka xD
Ja dla chlopaka mam kilka typow ale mezowi nic sie nie podoba -.-
Na liscie mam: Ignacy, Gabriel, Julian/Juliusz, Aleksander - ale obiecalam ze bratu to imie zostawie :p, Emil, Hubert, Dominik
 
reklama
Do góry