reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona marcowych dzieci

reklama
A mi sie sie póki co najbardziej podoba Olaf dla chłopca dla dziewczynki Amelka ,Jagoda, w tamtym roku mezowi sie podobały dla dziewczynki,a chłopięce dopiero z nim rozwaze kiedys tam, bo pewnie nie chcial by jeszcze myslec nad tym
 
Mi Miriam kojarzy sie z tym programem co kobieta okazala sie mężczyzna byl tako show kiedys program
Też mam dokładnie takie samo skojarzenie:p

Ja mam w przypadku imion coś takiego, że np. bardzo podoba mi się Gabi, Gabrysia, ale już pełna wersja imienia czyli Gabriela nie bardzo. Z dużą ilością imion dla dziewczynek tak mam, więc będzie ciężko:p
 
reklama
Też mam dokładnie takie samo skojarzenie:p

Ja mam w przypadku imion coś takiego, że np. bardzo podoba mi się Gabi, Gabrysia, ale już pełna wersja imienia czyli Gabriela nie bardzo. Z dużą ilością imion dla dziewczynek tak mam, więc będzie ciężko:p
No ja z męskimi tak. Ignaś ładnie Ignacy juz nie xD
 
Do góry