reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dzieciaczków czerwcowych 2013

wczoraj dziewczyny wspomniały o Wojtusiu :-) i wspomniałam o tym imieniu Kacprowi i naaaaawet mu się spodobało ale "jest jeszcze do przemyślenia"..A teraz napisał mi sms i "....ja Wojtusia nikomu nie oddam"..
Czyli jedno imię już mamy..YEAH..:blink:
 
reklama
gusiaczek- jak byłam z z Ewą w 9 mc moja babcia przyszła do mnie i mówi " myślałam, myślałam i wiem daj jej na imię Lidia" my imie mieliśmy juz dawno ustalone ale to było takie zabawne, chciała bym babci zrobić przyjemność i zaczęłam się zastanawiać ale wygrało Ewa
Kingusia- Laura to piękna imię, mi tez się bardzo podoba
Nayaa- Wojtuś tez mi się podoba, nie biorę pod uwagę bo wiem ze to nr. 1 siostry a może już niedługo uda sie jej zajśc w ciąze
 
A u nas, tak jak od początku ustaliliśmy, będzie Michaś! Po moim Tacie. Dla dziewczynki też mieliśmy imię wybrane (Karolinka), ale dziś się okazało, że będzie chłopiec, więc sprawa się rozwiązała :-)
 
U nas po długich debatach (moich i córci, która była za Antosiem) będzie Maciej:tak: Mam nadzieję, że w dziewczynkę się nie zmieni bo dla niej nie mamy kompletnie żadnego imienia;-)
 
Dziewczyny śliczne imiona powybierałyście :-)

Laura mi się bardzo podoba, mam znajomą, która ma dwie córy Laurę i Karinkę ;-)

U nas będzie Gabryś (chyba, że coś się zmieni), choć bardzo podoba mi się też Tymon, a dla dziewczynki obstawialismy Anastazja albo Aurelia ;-)
 
ech a ja mam zonka, te imiona które mi się podobają w miarę to są "zajęte" [w sensie powtarzają się w rodzinie]
a reszta jest brzydka, albo mam złe skojarzenia - np. Olaf - imię ładne, ale ja znam jednego - ciapa jakich mało, a mąż zna innego - buc jakich mało

teraz myslę [ale jeszcze bez konsultacji z mężem] - Aleks, Maksymilian, Mateusz - tylko że Mateusz znów "głupio" po sąsiedzku - mamy parę sąsiadów - Arleta i Artur, mają dzieci Magdę i Mateusza - nasz najstarszy ma na imię Artur, a młdoszy miałby być Mateusz? trochę dziwnie
ja w sumie o brzuchu myslę "Krzyś", ale moje dziecko nie będzie miało imienia po moim szefie ;-)

kurde, a miałam w sumie dylemat tylko czy Klara czy Matylda ;-)
 
reklama
Mi też się Aleks podoba.. Ale synek szefa mojego Kacpra ma tak na imię i...I długa to historia ale nie będę "zgapiać",bo jeszcze pomyśli że nas zainspirował :p
Aleksander jeszcze mi drepcze po głowie bo ma 2 imiona które mi się podobają. Aleks Sander.. Ale ten Wojtuś tak się już przyjął...
Ciężko mi z tym imieniem dla chłopca
 
Do góry