reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dzieciaczków czerwcowych 2013

Witam wszystkie panie :-) my wstepnie wybralismy Stasiu i Zosia , ale zdecydowani jeszcze nie jestesmy tym bardziej ze nie wiemy czy to chlopczyk czy dziewczynka . Utrudnieniem dla nas jest rowniez to ze mieszkamy w Danii i musimy wybrac imie ktore nie bedzie "kaleczone" w wymowie przez dunczykow..
 
reklama
Coś jest z tym Antosiem - Dzidziusiem. Ostatnio też co słyszę, to ktoś o brzuszku mówi Antoś, Antek...
Paulunia - Maciej już Ci mówiłam; Strasznie mi sie podoba. Ale właśnie Maciej - Maciek, Maciuś już nie aż tak :-)
 
Cześć dziewczyny. Maciej - super imię (takie ma mój mąż, gdyby nie to też nazwałabym tak swojego synka). A co powiecie o takich imionach - Adaś lub Aleksander? Jeśli chodzi o dziewczynkę ... na razie pustka. Ale szukam raczej na literkę "A" Jeszcze nie znamy płci dzidziusia.






http://www.**********/JustynaS,suwaczek.png
 
no i jasne kari, jak si zdecydujecie to olej bratową i tyle

jjusti hehe Adaś to mój mąż, ja mam Aleksandra, synek Artur
dla drugiego też by się przydało na A ;-)
a mąż kręci nosem na Aleksa ;-)
 
U nas też wysoko w szeregu stał Adam ale Maciej wygrał ze wszystkimi. Szczerze, to moja Julcia miała być Maciusiem jak jeszcze nie znaliśmy płci. Potem wogóle o tym imieniu zapomnieliśmy. Przewinęło się tysiąc innych w tym Michał, Antoni, Adam, Szymon a jednak będzie nasz Maciuś:tak:
 
Dzięki dziewczyny. W sprawie chłopca już prawie wiem jakie imię wybrać a co jeśli okaże się, że będzie dziewczynka? Kompletna pustka. Mam już córeczkę Zosię 3 latka i co tu do niej wybrać ......?



http://www.**********/JustynaS,suwaczek.png
 
Ja tez mam córeczke Zosię:tak:, drugiej daliśmy na imię Marysia. A jak będzie trzecia, bedzie Helenką- u nas juz postanowione:tak: Bardzo podoba nmi isę tez imię Hania, ale ja jestem Ania i jakoś tak, zbyt podobnie.
 
reklama
Do góry