reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dzieciaczków czerwcowych 2013

reklama
A MY JUŻ NA 100% CZEKAMY NA DARIE DARUNIE PRZEGADANE ZAAKCEPTOWANE I KONIEC TEMATU ;-)i chyba juz nic nie jest w stanie mnie urzec już za bardzo się przyzwyczaiłam do Dadusi w brzuszku hahah ;-)
 
My po dzisiejszej wizycie czekamy na córcie (drugie się nie ukazało) więc czekamy na Ewę lub Alicję (sprawa w toku).
 
jeny dmuchawiec u mnie tak samo, bardziej podobają mi się tradycyjne imiona. Mamy już Dawidka a teraz (tak wstępnie) będzie Daruś lub Agnieszka . Helenka przepiękne imię ale niestety nie do przejścia dla mojego R ;-)

martam&m Wojtuś, jak ja uwielbiam to imię!!! Ale u nas na starcie odpadło bo mój były tak ma na imię a panowie się nie trawią :-D
 
Marcysiowa- to mamy podobny gust, ja swojej dałam Ewa bo chciałam zeby zawsze łatwo było sie jej przedstawić a pozatym to taie kobiece imię, tez lubie takie zwykłe imiona i okazuje się że są one coraz rzadsze, jak będzie druga córcia to tez zastanawiam sie właśnie nad Alicją
 
reklama
Do góry