reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych szkrabów

U mnie to sie podejrzewam w ciagu ciazy kilka razy zmieni ale na dzien dzisiejszy Liliana (albo Lilia) tylko mezowi memu sie niezbyt podoba ale to kwestia czasu ;-) rezerwowe Magdalena,Julia . Dla chlopaka Kuba,Kamil albo Mikołaj. Gdzies tam daleko czuje w myslach jeszcze Wiktor,Wiktoria ale raczej ta mysl odplynie ;-)
Podswiadomie do brzucha sie ciagle zwracam Lilka :-D w pierwszej ciazy tez od razu zalozylam chlopak i podswiadomie mowilam Michal ;-) a dzien przed porodem mi powiedzieli ze dziewczynka i przez noc wymyslilam Agatke.No a teraz Agatka to Michal i ma 3 lata prawie :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jeżeli chłopczyk to chyba zostaniemy przy Piotrusiu, Piotr - uniwersalne, ponadczasowe
Jeżeli dziewczynka - Rebeka, Rybcia itp.

W 99% czuję, że to będzie chłopczyk:)
 
Ostatnia edycja:
hej
my mamy pewny typ na chłopca: Piotruś i tak już sobie nawet przed ciążą umyśliłam :) a dla dziewczynki nie wiem, nic mi sie tak bardzo nie podoba a jeśli już to w bliższej rodzinie wystepuje, ale jak na razie moze byc Klaudia albo Kamila:) M ma takie propozycje dla dziewczynki które mi nie pasują...

a co do drugich imion do Konrad ma drugie po tacie, ale wiem już że dziewczynce nie dam po sobie na drugie hehe cos sie wymysli
 
Kiedy zaszłam w ciążę i dowiedzieliśmy się, że to będzie chłopiec od razu wiedzieliśmy, że to będzie Fabian. Z dziewczynką byłoby trudniej. Nie wiem, czemu ale imiona dla chłopców wydają mi się ładniejsze. U nas w osiedlowej piaskownicy same Leny, Nadie, Amelie i Oliwie. Wyjątek stanowi jedna jedyna Haszka jaką znam.
 
reklama
Do góry