reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych pociech:)

reklama
Aleksandra polecam goraco! bronilam sie mocno, gdy T chcial tak nazwac naszego syneczka, ale dzis uwazam, ze jest i dostojne i milusinskie jednoczesnie :)
dostojnie, bo Aleksander lub Aleks :)
milusinsko bo jest Aleksiu, Alunio czy Aleczek :)

za to teraz musimy wybrac znowu imie meskie, no i badz tu madry... nie mam pomyslow... :(
 
U mnie nie powinno być niespodzianki odnośnie płci dziecka,bo mały na każdy USG pokazuje 'co tam ma':-p

Mam prośbę, mogłaby mi któraś z Was na priv napisać gdzie mam wkleić link z suwaczkiem?? bo kombinuję i mi jakoś nie wychodzi..:-(
 
Madzia, Kamcia zrobiła taką ładną rozpiskę, bodajże w wątku ważne informacje:) Tam masz krok po kroku wyjaśnione co robić:) Dasz radę:)
 
Cześć Wam, byłam na tym USG 3D no i mam potwierdzenie będę miała napewno CÓRECZKĘ:) Jesteśmy z mężem naprawdę bardzo szczęśliwi. Mamy naszego najukochańszego syneczka Wiktorka, a teraz do kompletu będziemy mieli córcie:)
Mam do Was pytanie jak podoba Wam się imię IGA( IGUNIA, IGUSIA), bo córcia miała być Lenką, ale jest ich mnustwo:)
 
ANIA gratuluje coreczki:) my wlasnie tez pierwsze bedziemy miec synka i marzy nam sie dziewczynka w drugiej kolejnosci:):)

a mam kolezanke, ktora nie dawno nazwala coreczke Iga:) mi sie bardzo podoba:)
 
ja wczoraj przeglądałam imiona dla dzieci ..
ale już nie mogłam wpisać bo jak pisąłam komp mi się zawiesił:sorry:

co myślicie o imionach dla dziewczynki takich jak:
Larissa
Oktawia
Tatiana
Samanta
Dalia
 
My mieliśmy mieć Laure, ale ostatecznie jednak będzie Nadia. Podoba mi się również Lena ale mój P miał nauczycielkę w szkole Lenę i ma jakiś uraz do tego imienia.
 
reklama
ja wczoraj przeglądałam imiona dla dzieci ..
ale już nie mogłam wpisać bo jak pisąłam komp mi się zawiesił:sorry:

co myślicie o imionach dla dziewczynki takich jak:
Larissa
Oktawia
Tatiana
Samanta
Dalia

Larissa - OK, Ale wolalabym wersję Larysa :)
Oktawia - kojarzy mi sie z samochodem
Tatiana - zbyt ruskie
Samanta - kojarzy mi sie z pseudonimami kobiet z sex-telefonu
Dalia - b.ladne !! :) Piekny kwiat . Tylko jak je zdrabniac?
 
Do góry