reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych pociech:)

Jakub Jakubem ...przypomniałyście mi że mój chrześniak ma dziś urodziny ( Jakub i sama to imię wybierałam).
 
reklama
Mi tez się podoba Jakub moja nastarsza córka miała być Jakubem , ale na dzień dzisiejszy to trochę dużo tych Kubusiów, dlatego u mnie odpada to imię, ale bardzo ładne imię dla chłopca:-)
Ja jeszcze ostatnio zastanawiam się nad Witoldem, Wituś Witek też w miarę mi się podoba
 
No my imiona jz przed zapłodnieniem mieliśmy wybrane więc dla dziewuszki będzie Matylda, a dla chłopca Edmund. Może w końcu sie dowiem co w brzuchu siedzi bo juz bym chciała po imieniu do niego gadać... :)
 
Może w końcu sie dowiem co w brzuchu siedzi bo juz bym chciała po imieniu do niego gadać... :)

A kiedy wizyta? Ah to napięcie! Trzymam kciuki, ja już tak się cieszę, że znam płeć choć była nam ona zupełnie obojętna.
A od Edmunda to chyba Edziu, co?:unsure:
My pozostaliśmy przy Zosi :ninja2: Z chłopcem to od Bastiana przeszliśmy do Bruna (ale odechciało mi się po reklamie pedigree :D), potem do Jurka. Choć mi się jeszcze bardzo Tadeusz podoba!
 
Ja tam twierdze, że Edzi, Edi, a mój mąż mówi, że Mundek będzie... Wyjdzie pewnie w praniu :)
Wizyte nam przełożyli, miałam iść jutro, ale jednak dopiero za tydzień we wtorek - brrrr
W sobotę koleżanka urodziła swojego bobasa.... Miała być dziewczynka a z brzucha wyskoczył chłopak, a oni wszysko różowe już mieli... ale im psikusa zrobił mały Patryk... czyli nigdy nic nie wiadomo.
 
reklama
Ja płeć swojego maleństwa znam już od ok. 16 tyg ciąży:-) No i będzie Aleksander:cool2: Początkowo miałam dylemat między Oliwierem, Jakubem i Filipem, ale są to tak często spotykane imiona wśród synków moich znajomych,że zostało Aleksander. Poza tym nikt z dzieci moich znajomych takiego imienia nie posiada:-p
 
Do góry