reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych pociech:)

hehe daria dzięki:-D
Dalia była kiedyś u nasz w szkole i nikt nie zdrabniał tego imienia... mówili po prostu Dalia

a Larissa mam w tej wersji , bo wiadomo ze za granicą to lepiej jak jest takie a nie typowo polskie , a po 2 własnie chyba mi się nawet bardziej podoba przez iss ;-)
tak kjak Wiktoria przez V i c;-)
 
reklama
Larissa ładnie, tylko jak to zdrabniać?
Oktawia to samochód :p
Tatiana - ruska na poboczu, niestety
Samanta - jakoś nijakie
Dalia - siąsiad ma psa Dalię
Mnie się chya i tak najbardzoej podobała Emma. Już przepadł ten pomysł?
 
heh to widze, że nie tylko u mnie dylematy z imieniem. u nas miala byc Blanka, ale będzie raczej Lena. Wiem, że sporo ich się namnożylo ostatnio, ale bardzo mi się podoba no i mój M "ewentualnie" sie na nie godzi ;)))
 
reklama
U mnie sprawa stanęła z tym imieniem, czasu coraz mniej a ja się nie moge zdecydować. Mój M w tej kwestii dał mi wolną ręke ... znaczy sie syćko na mojej głowie :-(
Narazie cały czas po głowie mi chodzi Tymon, Eryk i ostatnio Adaś - chociaż młody przez brzucha najchętniej reaguje na swoja ksywe operacyjna - Bądzio!!!! :-D i bądź tu babo mądra
 
Do góry