reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych pociech:)

reklama
u nas było tak e ja wypiusałam imiona na kartce ,a mój wybierał z tych (co mi się podobają:-D) które jemu się podoba... miałam ich z 6
ale powiedzialam które dwa mi najbardziej... więc miał mały wybór:-p ale Vicky też mu się spodobała..
miał jeszcze inny wybór ale absolutnie nie pasowało do nazwiska więc nawet nie brałam pod uwagę;-)

a teraz tak powiedziąłam że mi się Emma podoba , i tak zostało... on powiedział że ładne i już mamy:tak:
 
U nas od dzisiaj na 100% chłopak, a na 99% będzie Juliusz:-) A tak się martwiłam, jaki to będzie kłopot, gdy przyjdzie nam wybierać imię dla dziewczynki:-) Okazuje się, że strachy na lachy:-) Mężuś sobie życzył syna i oto jest:-) A problemów z wybotem imienia brak;-)
 
U nas płynnie przeszliśmy z Natalii na Mateusza... A może Nataniel mu damy - tak podobnie do Natalki
 
My bedziemy mieli Michalinke (choc ja wolalam Antosie, ale to tez moze byc ) tatus Michal tak wybrał kiedy dowiedzielismy sie jaka plec :)
Chyba ze mala jeszcze zrobi nam niespodzianke (tak jak u Mandrzejczuk :p ) i cos jej wyrosnie to bedzie Tymoteusz - wybrane juz duzo wczesniej :)
 
U nas jest wahanie miedzy Tymonem, Tymoteuszem a Erykiem i sami juz nie wiemy co i jak ... może jeszcze dojdzie jakiś pomyśl, na razie mamy tak :-)
 
A u nas będzie synuś Jakub. Dobrze, że synuś, bo to imię mamy wybrane już od jakichś 6 lat :-), a o imię dla dziewczynki toczyliśmy walki - jak widać całkiem niepotrzebnie.
 
reklama
Do góry