reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych pociech:)

reklama
Juz pisalam wczesniej, ze jesli bedzie dziewczynka to na imie jej damy Lenka. Bardzo ladne dziewczece imie. O imieniu dla chlopca na razie nie mysle, bo jakies mam przeczucie, ze to jednak dziewuszka..., ale skan 21 grudnia to moze sie dowiemy i zobaczymy.
 
cześć dziewczyny, w tym temacie jestem nowa ;) mam do Was pytanko: co myślicie o imieniu Blanka? Mój mąż uparł sie na nie, jednak ja podchodzę do niego dość niechętnie, ze względu na brak zdrobnień. No bo jak powiem do niej: Blancik? ;))) Ja jachętniej zdecydowałbym się na Mariannę lub Lenkę, ale podobają mi się też te zupełnie pospolite imiona ;)
 
Bra.......moim zdaniem Blanka - bardzo ładne imię :-)
Zauważ, że imię Marianna też ciężko zdrobnić.....ostatnio Marianna chodziła mi po glowie, ale właśnie ze względu na długość odpada.
Kiedyś byłam przekonana na 100% do imienia Lena, ale ostatnio ktoś mi powiedział, że zrobiło się to bardzo popularne imię i że moja córcia miałaby w przedszkolu mnóstwo koleżanek o tym samym imieniu....hmmmm:confused:
 
Hmmm nigdy bym nie pomyslala, że wybór imienia może być tak trudny. Już kilka razy przeglądalam slowniki imion, ale jakos póki co żadne z nich nie powoduje u mnie odczucia: TAK TO TE!!!:confused: Heh trzeba poprostu szukać dalej, albo decydować się na Blankę ;) Dzięki za opinię :-) Faktycznie jedyne zdrobnienia od Marianny jakie mi przychodzą do głowy są związane z Marysią :tak:
 
Jeśli będzie chłopiec (mam nadzieje :D ) to w ciągu jednego dnia ustalilismy że bedzie Maksymilian, a nad dziewczynka to baaaaaaaaardzo długo debatowalismy,jak mi się podobało to mojemu A. nie i na odwrót, jak narazie to albo Apolonia w zdrobnieniu Pola lub Ola.
 
Bra, Blanka to bardzo fajne imię i mało spotykane:) mi ostatnio wpadło w ucho przy okazji oglądania "tańca z gwiazdami" i tak mi utkwiło w główce :)

Ewcia znam paru Krzyśków i to nawet fajne chłopaki są:))

Ja na razie obstawiam na Igora,ale jeszcze zobaczymy,może coś innego wpadnie mi w ucho.
 
reklama
Do góry