reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych pociech:)

reklama
Wraz z moim mężem mamy na szafie wydrukowaną tabelkę z propozycjami imion dla córki i syna.
Mnie najbardziej dla chłopca podoba się imię LEON a dla dziewczynki POLA.
Mąż jeszcze się nie zdecydował, ale ja do maleństwa już mówię Leonku, jakoś podświadomie czuję, ze będziemy mieli synka.
 
W pierwszej ciąży wiedziałam dosłownie od dnia pierwszego , że będzie to chłopiec o imieniu Cezary, i intuicja nie zawiodła teraz mam jedynie delikatne przeczucie dziewczynkowe ( ale to bardziej ja chce niż wiem ;))
Zgadzam sie ze imię powinno ładnie komponowac sie z nazwiskiem - biore to pod uwagę;)
 
persefona - Anielka jak najbardziej jest dla mnie na tak, z tym imieniem mam same miłe wspomnienia, to imię mojej ukochanej babci Anielci, bo tak na nią mówimy. Masz rację geneza tego imienia mówi, ze wywodzi się ono od słowa ANIOŁ.
 
Anielka przecudne anielskie imię, super wybór :tak:, a Remigiusz jest przecudnie ,ale to już kiedyś pisałam bo sama choruję na to imię ale mój nie daje się przekonać:-(
 
Bardzo ładne imię, nie wydziwione ale jednak chyba bardzo rzadkie, bo np w kalendarzu nigdy mi się w oczy nie rzuciło i nigdy żadnej Anieli nie znałam. A to nasza spolszczona wersja Angeli :)
 
A mi sie ostatnio spodobalo imie Ola w tym najlepsze jest to ze mama mnie chciala tak nazwac a pozniej mowilam ze dziekuje Bogu ze tata sie nie zgodzil. Nigdy nie podobalo mi sie to imie moze dlatego ze kolezanka z klasy tak miala i niezbyt fajna byla i to zostalo w pamieci. A teraz zaczynam sie nad tym powaznie zastanawiac;) Podoba mi sie Aleksandra jak i Ola;)
 
reklama
Do góry