reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych pociech:)

he he moja znajoma urodziła ostatnio córeczkę i dała jej Lenka na imię. Mi się też podoba to imię:)
 
reklama
ANIA2009
Zgadzam się z Tobą odnośnie np Stasia, że zdrobnienie fajne ale w całości to tak poważnie jakoś... Z mężem zawsze chcialiśmy mieć Filipka ale ostatnio wpadł na pomysł właśnie Stasia czy Antosia... Ahh zobaczymy co wyjdzie na USG:p

A co do Lenki, bardzo ładne imię...:) Nie wiem dlaczego ale kojarzy mi się ze spokojem i niewinnością...:) Pozdrawiam:)
 
My jestesmy w transie wyboru imienia, mamy już kilka faworytów;) - dla dziewczynki, Marta na 90% ale kuszą Nas również Lena, Laura ...
Większy problem z chłopcem a ostatnie USG raczej w tym kierunku podążyło, Nikodem jak dla mnie nr1 M jeszcze główkuje ;) bierzemy pod uwagę Maksymiliana (po dziadku) , Kajetana, Wiktora i Juliana.

Brajan, Dżeremi Andzelika... to kompletna przesada.
 
Lena zawsze mi się bardzo podobało :) Na to mój mąż dodał "mi" zeby wyszła Milena. Podobało mi się też Laura, Martyna, i kilka innych a dla chłopca zawsze numerem jeden było Adaś. Mąż z kolei optował za Przemysławem bo to takie poznańskie imię.
I co?
Jak już faktycznie jestem w ciąży to wszystko nam się pozmieniało i na razie liderami są Alicja i Mikołaj. Może się jeszcze odmieni chociaż w sumie nie szukamy już innych imion i przyzwyczailiśmy się do tych, poza tym pasują dobrze z nazwiskiem.
 
mi się podoba MIlenka bardzo, i staram się mojego M przekonać, podoba mu się też. ale jak zawsze on jeszcze niewie. no w sumie ma czas :)
 
mi dla chlopczyka podoba sie Julian, Mikolaj, Antek i Szymek :D
a dla dziewczynki to Pola, Lena, Tosia, Zosia i Hania.
ciezko bedzie wybrac jedno z tych podanych, bo uwazam ze wszystkie sa czarujace :)
 
hejka
My mamy już wybrane imiona tylko ciekawe co mam w środku chłopczyka czy dziewczynkę ja osobiście czuję że będzie chłopczyk mąż chce córę ale co nie będzie, będzie dobrze byłe zdrowe dzieciątko było :)
a będzie Dominika albo Olivier , niedługo się pewnie dowiemy
 
Sylwia, widzę, że typy masz podobne jak ja:) Jedną z opcji dla dziewczynki jest u nas Pola, a dla chłopca Juliusz, zamiast Twojego Juliana:) Ciekawe co z tego wyjdzie, czy któraś z nas dotrzyma słowa?:)
 
reklama
hihihi z tymi imionami dziewczyny to bywa różnie - będąc z Bartusiem w ciąży - cały czas miał być Miłosz - jeszcze jak nei wiedziałam na 100%, że bedzie chłopiec, to czułam, że będę miała synka...to dnia porodu...bo jak się Bartuś urodził, to ni w ząb nie wyglądał na Miłoszka!!!!!
W papierach ze szpitala - tylko wpis syn pani P, w książeczce to samo:)
Mój mąż jak tylko zobaczył synka, powiedział, że to Bartuś:):):) i tak zostało - i naprawdę to prawdziwy Bartłomiej (bo nie Bartosz) - jak potem czytaliśmy znaczenie tego imienia to wypisz wymaluj....tak więc chyba tym razem zdam się na intuicję:)
- choć potencjalne imiona są wybrane, ale pewnie zobaczymy już po drugiejs tronie brzuszka:)
 
Do góry