reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

imiona dla naszych pociech;-)

Mojego teścia mądrości:
Nie wolno się ubierać na brązowo bo to kolor diabła.
Nie wolno sadzić malw w ogrodzie bo to oznaka biedoty.
Nie wolno posiadać kominka, bo tak biedota się do szlachty upodobnić chce.
Dla małego chłopca tylko kolor różowy.
Jak nie głosujesz na PIS to pójdziesz do piekła.
Tylko Amerykanie są mądrzy.
Wszystko musi być zrobione z metalu (nawet altanka w ogródku) bo tak jest trwałe i się szybko nie zepsuje.
Tylko kompletni idioci segregują śmieci.

I tak można wymieniać :-D

Witam październikowe mamcie. Jestem wrześniówką, wpadłam na wasz wątek popodglądać imionka i trafiłam na posta Malenki i uśmiałam się tak, że mi łzy pociekły... Bowiem wychodzi na to, że jestem kompletną idiotką ze szlacheckimi aspiracjami, totalnie niepraktyczną (ogrodzenie ogródka calutkie drewniane) i jeszcze w dodatku pójdę do piekła i nikt mnie po ciuchach od Belzabuba nie odróżni:))
Pozdrawiam przyszłe mamcie: a apropos wątku: mój pierwszy synek ma na imię Kajetan, teraz czekamy na córeczkę - będzie Leah. Gdyby się jednak okazało, że wyrośnie jej siusiak na porodówce to będzie Kosma albo Sasha - negocjacje trwają:) Mamy jeszcze 18 dni:)
Mam nadzieję, że się nie gniewacie, że się wtrącam, ale po prostu nie mogłam się powstrzymać;)
 
reklama
Anaklim trzymamy kciuki za szcześliwe rozwiazanie i pewnie się spotkamy w piekle;-)

Szefowa mojego m nazwała swojego synka Kaj - fajowo no nie??
 
Ja też będę trzymała za Was kciuki, tym bardziej, że wsród Was jest moja koleżanka:)

Kaka - nam Kaj bardzo się podobał, a w praniu wyszło, że pradziadek mojego męża był Kajetan, więc pozostało tak zgodnie z tradycją:)
 
nam też bardzo podoba się Kajetan, od dawna zresztą, i jeśli moje jedyne usg okaże się pomyłką to to właśnie imię wybierzemy :tak:
ale oczywiście mam nadzieję, że nie:-p:-)
 
Justyneczka - wczoraj jedna z naszych wrześniówek poszła rodzić Alę:) O 9:15 urodziła zdrowego Grzesia:) Jak mi położna na porodówce powie: "Ma pani córeczkę" to uwierzę... Trochę nastawiliśmy się, że będzie Leah, ale sukienek nie kupowałam i imię dla chłopca trzymamy w pogotowiu:)

Cieszę się, że podoba Wam się Kajetan:)
 
Tez to wlasnie czytalam,ze zamiast corci wyszedl synek,a to niespodzianka:szok:Mam nadzieje,ze u mnie sie nie pomylili,bo jakos wszystko jest szykowane pod coreczke:-pAle szczerze to teraz troszke sie boje...
 
Hehe z tymi niespodziankami to róznie bywa. Ale przwaznie sa to pomyłki z dziewczynki na chłopca niesłyszałam jeszcze odwrotnie (ale sie pocieszam:-p)
Moj M dzis rano wyskoczył z imieniem Maurycy:)))))) Normalnie oszaleje z nim:)))
 
reklama
Mój też się znowu zaczyna na Lilianę krzywić - jakby się wstydził przed znajomymi tego imienia.
A ja już się tak przyzwyczaiłam :angry:
Nie wiem czy On się w końcu zdecyduje!
 
Do góry