reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych lipcowych szkrabów

reklama
Dziękuję Dziewczyny!! Kochane jesteście :) U nas pewnie ta Anastazja zostanie, ale właśnie jak słyszę o tym krzywdzeniu dziecka to mnie krew zalewa, co za porażka jakaś!!!! Ugh!!!!!
 
Dziękuję Dziewczyny!! Kochane jesteście :) U nas pewnie ta Anastazja zostanie, ale właśnie jak słyszę o tym krzywdzeniu dziecka to mnie krew zalewa, co za porażka jakaś!!!! Ugh!!!!!


Bardzo mi się Anastazja podoba. Ale to nieistotne, ma się Wam podobać :-)
U nas ma byc Igor i baaaaardzo dużo ludzi naokoło mówi nam, że to brzydkie imię. Dziewczynki już się przyzwyczaiły, choć próbowałam przemycić Jakuba, ale M. marudzi, że też już się przyzwyczaił do Igora....
 
Iwona, Teodor teraz jest dość popularne, także wśród jego rówieśników nie będzie żadnym dziwactwem :p Więc nie przejmuj się komentarzami ;)
Lila, a Anastazja jak się zdrabnia? Nastka?
 
I Igor, i Teoś - bardzo ładne!

Kamejka - Nastka, Nasteczka, Nastunia, Anasia itp. Gdzieś kiedyś znalazłam stronę to tych zdrobnień było mnóstwo.
Kkasiulka, mój mąż też mówi, żeby już Anastazja została, skoro wymyśliłam na początku. Ale ja nie chcę, żeby później jak co, to pretensje do mnie miał, bo to ja przecież wymyśliłam :/ Chociaż chyba też już się przyzwyczaił...
 
reklama
Do góry