reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych lipcowych szkrabów

reklama
No mnie też Olaf się podoba ale corka od razu powiedziała że Olaf to bałwanek więc odpada...
No właśnie i tego się boję, że dziecie będą sie śmiać:) Ale jak był uroczy to może jednak nie heh:)
Hania bardzo ładne imię dziewczyny. Koleżanka chciała dać, a zdecydowała się na Nel, ale mieszka w Berlinie, więc że niby międzynarodowe imię :)
A co do zdrobnienia Joasia moja kuzynka też tego zdrobnienia nie znosi hehe:)
 
Olaf sliczne imie :)

Duzo tych Hanek bedzie bo ja tez juz jakis czas pisalam,ze jesli bedzie dziewczynka bedzie Hanna :)
Ciezko tylko z chlopcem, nic mi do glowy nie przychodzi.
 
Ja mam siostre Joanne i do końca życia to imię dla mnie będzie używane tylko i wyłącznie w formie "Aśka". To tak jak i ona nie mówi do mnie Kamila tylko Kama :p

Ja jestem zacofana i nie znam tej bajki z Olafem.

U nas ten wybór imienia będzie taki ciężki, że wolę zostawić to na sam koniec.
 
Kamcia - masz córcię i nie znasz Krainy Lodu??????????!!!?!!?!?!?!?!?!? :O :O Toż to niemożliwe :p Koniecznie, koniecznie musicie obejrzeć. To jedna z najpiekniejszych bajek ostatnich lat. A do tego dostała oskara i oskara za muzykę. Warto, oj warto! :-)

A która mama mysli na imieniem Kasia? takie ładne, a tak mało teraz się daje ;-)
 
Emilka ma na drugie Kasia bo tomek bardzo chciał Kasie. A bajki nie oglądała bo ona nie potrafi tak długo usiedziec i szybko się nudzi. Ona ogląda takie 10 minutowe bajki.
 
@Iwona35 u nas też Bartosz na prowadzeniu, mężowi się bardzo podoba, a ja nie mam nic przeciwko :) Ale do lipca to się może tyle razy zmienić, że na razie to tylko luźne przymiarki.

A Hania śliczne imię. Gdybym miała dziewczynki, to kto wie, choć na dziewczynki mieliśmy też inne typy.
 
Nie znam żadnego bałwana Olafa :)

Iwona, Joanna bardzo ładnie i ostatnio nie tak popularne. Sama mam tak na imię :D nie lubię tylko skrótu Joasia
Podoba mi się każda wersja, dlatego zgodziłam się na ten wybór. Wszystkie Aśki jakie znam to spryciule, zaradne babki i twardzielki a w czasach jakich nam przyszło życ to super cechy:)
 
reklama
@Iwona35 u nas też Bartosz na prowadzeniu, mężowi się bardzo podoba, a ja nie mam nic przeciwko :) Ale do lipca to się może tyle razy zmienić, że na razie to tylko luźne przymiarki.

A Hania śliczne imię. Gdybym miała dziewczynki, to kto wie, choć na dziewczynki mieliśmy też inne typy.
zastrzegłam że ok ale Bartosz, nie Bartłomiej:)
 
Do góry