reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych lipcowych szkrabów

reklama
Michalina też mi się podoba, mamy na podwórku dziewczynkę i mówimy na nią Miśka albo Michaśka ;)
 
Michalinka dla mnie super :-) :)

Fazerka ja jak byłam w drugiej ciąży to marzyłam o drugiej dziewczynce. Ale teraz jak już może marzenie się spełniło, to wręcz śnię o synku , ale oczywiście z dziewczynki też się ucieszę :-) :) choć imienia dla dziewczynki na ten moment nie posiadam, tzn mnie się podoba Laura i Lilianka , ale mojemu mężowi niestety nie.
 
W końcu, "na legalu" mogę wybierać imie dla chłopca :-) Dziewczynki chcą Antoś, a mąż Igor

fazer - na M? Mateusz, Maciej, Michał :-)

A co myslicie o Łucji?
I jeszcze
Sonia
Daria
Kornelia
Milena
Luiza

Moja córcia jest Milenka :-)
 

Załączniki

  • 20150901_084440.jpg
    20150901_084440.jpg
    1 007,7 KB · Wyświetleń: 70
reklama
Kasiulka - śliczną masz córeczkę :) Antoni bardzo ładnie :)

Dziekuję :)

Ja bardzo się cieszyłam, gdy druga miała byc dziewczynka. Sama mam 2 lata młodszą siostrę i wiem, że razem łątwiej, fajniej, raźniej. I u mnie w rodzinie tez same dziewczynki! Moi rodzice mają 7 wnucząt - w tym tylko jeden chłopiec, ale już niedługo wnucząt będzie 9 i 3 chłopców :D Bo moja siostra też będzie miała chłopca, rodzi na początku maja :)
 
Do góry