reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych lipcowych szkrabów

U mnie w rodzinie tez wszystkim wychodzi to co z obrączki. Ja to pewnie jakaś inna i się nie sprawdzi ;-)

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
A mi z obrączki wróżyła koleżanka z pracy i dziewczyna wyszła wiec mi się nie sprawdziło ani kalendarz chiński też nie [emoji12]
U mnie chiński co do chłopców sprawdził się. Teraz z chińskiego wychodzi dziewczynka a dwóch różnych lek.twierdzi ze chłopak będzie.

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
 
My z racji tego że o maleństwo staraliśmy się 4 bite lata to imiona były wybrane jakieś dwa lata temu i czekały a ze dowiedzieliśmy się ze będą bliźniaki musieliśmy wybrać jeszcze dwa [emoji1]

Jeśli były by same dziewczynki to Hanna i Laura
Dla chłopców Filip I Marcin
A jak para to Hanna i Filip [emoji5]

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
 
zawieszasz obrączkę na nitce.. rozkladasz lewa dlon wewnetrzna strona do gory.. palce złożone kciuk tylko oddzielnie i spuszczasz trzy razy obraczke między kciuk a pozostale palce po tym dajesz obraczke na srodek dloni (nie dotykajac obrączka dloni) jak się kreci w kółeczko to dziewczynka jak w tyl i przod to chlopczyk jak przestaje sie krecic za ktoryms razem to znaczy ze więcej dzieci nie będzie :) po kazdym odczytaniu czy to będzie dziewczynka czy chlopczyk dajesz gora/dol trzy razy między kciukiem a palcami
 
molimoli - no u mnie juz dwie diewczyny, trzymamy kciuki, że trzeci jednak chłopak, ale na razie nic jeszcze nie wiemy.....czekamy. No i tak, płci wybrać się nie da, a kochać i tak będziemy ;-)

fazer - o matko, nigdy czegoś takiego nie robiłam ;-) :D
 
reklama
Do góry