reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych Fasolek

edytka...moj przyrodni brat ma na imie radosław oraz moj chrzestny ma tak na imie i obaj są bardzo inteligentni i ogolnie tacy 'ogarnięci' zyciowo:) takze zawsze mi sie tak to imię kojarzyło:)
 
reklama
Vivien, jest delikatna, nie jest uparta, pracowita, rozrywka, usmiechnieta. i jest gadułą :)

polecam ksiazke Ksiega imion autor Marek Urbański, tego mam ksiazke juz od 3 lata :)
tam wszystko napisane charakterystyka w moim rodzinie tak jak napisane w ksiazce.
 
Mi sie podoba Julek, mojemu D nie bardzo, nie mamy innych pomyslow..

Moja szwagierka dała synkowi na imie Juliusz czyli Julek i z poczatku wszyscy wybrzydzali co to za imie a teraz każdy sie przyzwyczaił.
A na dodatek ostatnio jak zaptalismy jakby chciał dac na imie kuzynowi który sie urodzi odpowiedział ze nie wie ze powie dopiero jak go zobaczy.Jaka madra odpowiedz jak na 4 -latka.
 
Ostatnia edycja:
hehe u mnie dyskusji bylo co nie miara :) pelno imion. Ja chcialam Daniel, Patryk , Natan - to bylo kategorycznie NIE. Pozniej on powiedzial - Nikodem , TO JA sie nie zgodzilam. Pozniej bylo Filip i Mateusz :) i tak zlaczylismy z nazwiskiem ktore bardziej pasuje , no i zostalo Mateusz :)
 
reklama
Do góry