reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych Fasolek

U nas prawdopodobnie będzie Adrian,chociaż mojemu M. podoba się też Krystian:-)Mamy jeszcze troszkę czasu,samo wyjdzie pewnie...:-)
 
reklama
Dzieki dziewczyny za rady :) widze ze wiekszosc wybralaby Julianka i prawde mowiac to moj typ tez, chociaz moj D woli Dorian mamy jeszcze troszke czasu.. ale cos mam przeczucie na Julka :)
 
heh przypomniala mi sie wczorajsza rozmowa z moim marcinem na temat imiona dla chlopca wiec wpadl na pomysl ze ja dam propozycje a on wybierze i co dzis stwierdzil ze w weekend sie ostro bierzemy za ksiege imion i wybieramy po znaczeniach tak jak ja dla corci wybieralam no i sie zgodzilam zobaczymy w sobote;-)
 
To ja się poprawiam :) u nas bedzie najprawdopodobniej Natalia lub Natasza-mieszkamy w UK i chcemy imię przy którym tubylcy nie będą sobie łamać języka-wystarczy,że mala w nazwisku będzie miała "(...)szczę(...)" ;-)
 
moi znajomi nazwali Maja a mieszkają w UK i tam wymawiali te imię "madża" więc zmienili na Maya i teraz już dobrze wymawiają, tylko gorzej będzie jak wrócą do Polski:-)
 
Wydrukowalam dzisiaj dluuga liste imion i wybieralismy z moim D ktore nam sie podobaja zostaly nam takie:

Tadeusz - Tadzio, Tadek, Tadeuszek, Tadzik
Adam - Adaś
Eryk - Eryczek
Dorian - Dorianek, Dorek, Doruś
Julian - Julek, Juluś

Pomozcie.. ktore wam sie podoba najbardziej? Podpowiem jeszcze, ze mamy dosyc popularne i typowo polskie nazwisko - Krawczyk.

Eryk (moze byc jeszcze zdrobienie Ryś:) i Julian (a moze Juliusz?) prześliczne!
 
reklama
Do góry