reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych Fasolek

reklama
Chłopiec - Ignacy Krzysztof
Dziewczynka - Lilianna Amelia

Po 2 wybrane dla każdej płci całkowicie zgodnie......jeszcze przed ciążą :)
 
a moj P wymyslil sobie Filipka, przyzwyczailam sie do tej mysli przez jakis czas ze jak bedzie chlopiec to Filip, bo dla dziewczynki nie mielismy konkretnego pomyslu, a teraz mu sie odmienilo i woli Daniela :/ a jak wymyslilam Hanie to krecil nosem. Juz nawet nie poruszam tego tematu, wroce do niego jak juz bede pewna plci :)
 
Witam Was wszystkie!
W czwartek dowiedziałam się, że będę miała dziewczynkę - Blankę. Mam już jedną 8-letnią córeczkę Zuzię.
 
A my wciąż nie wiemy :errr: Ostatnie typy co do płci mówią że to CHYBA dziewczynka :happy: więc myśli teraz krążą znowu bliżej kobiecych imion. Wcześniej diagnoza brzmiała - na 80% chłopak to myśleliśmy bardziej o męskich. W każdym razie sądząc po tym jakie to Maleństwo uparte i nie chcące się pokazać to sądzę że to kobietka ;-)
Więc, nasze typy na dziś to:
Lilla (lub ostatecznie Liliana) i Hanna
Leonard (Leoś - ta forma mnie rozwala :-) ) , innego typu na chłopaczka na razie brak...

Mojemu kuzynowi urodziła się wczoraj Pola (nie Apolonia) - też jeden z moich typów ale teraz już odpadł a ostatnio poznałam parkę z piękną córeczką, która nazywa się Lia Amelia - piękne połączenie według mnie.

Ja mam na imię Karolina i baaardzo lubię swoje imię ale nie chcę być dużą Karoliną przy małej Karolince ;-) Poza tym nie znoszę zdrobnienia Karolcia.
 
ania_ch0 - u mnie było podobnie ;) Jak ja wymysliłam jakieś imie to mąż kręcił nosem... Znowu jak on już wymyślił to za każdym razem rozwalał mnie na łopatki :D:D:D I zgodnie, ostatecznie został Dawidek :)))
 
reklama
Do góry