reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych Fasolek

Modlisia - nazwisko P. ma 12 liter a ja myślę cały czas o Stasiu albo Krzysiu ... bagatela 9 kolejnych :-), chyba pod tym względem lepszy byłby Jaś, ale ci, których znam to straszni zarozumialcy ...
 
reklama
modlisia, ja z panienskim nazwiskiem mialam 20 liter w sumie, zawsze komentowalam ze sie nie mieszcze w rubryki jak sie trzeba podpisac ale tak naprawde nie bylo to jakims wiekszym problemem, a podoba mi sie ze moje imie jest takie powazne i dlugie Elzbieta ale ma tez duzo skrotow jak ela elcia elka itd
 
No mam sentyment do tej Zuzi...;) Tak troszkę wspominając mOja ukochana lalka tak miala na imię, zresztą "Zuzia lalka nieduża" to piosenka z mojego dzieciństwa ;) i mojej mamie mówiłam, że moja córcia będzie tak miała na imię...Ehuuu...Muszę to obgadać z mężem. Coś imię Lenka traci w rankingu ;)
 
Violett - takie ładne masz imię i kręcisz nosem:shocked2:? U nas Wiola to był pierwszy poważny typ dla ewentualnej córci, ale ja mam w głowie jeszcze Malwinę, Laurę i Jagodę.
Modlisia wydaje mi się, że teraz Lena jest w czołówkach nadawanych imion, a Zuzia już trochę przystopowała:tak::tak:
 
O! Ja też teraz zeczełam myśleć o Zuzi poważnie.
Poza tym strasznie podoba mi się moje imię i wiele zdrobnień do niego :)
Ciekawe czy jednak będzie Kacperek czy dziewczynka :)
 
nasze nazwisko ma 8 liter i brzmi z niemieckiego, więc w sumie dużo imion nie pasuje, a mi się nadal Marcel i Eulalia podobają, albo Stefania. Mój K. stwierdził, że chce poczekac, aż będzie płec. Odradzam imię Katarzyna - moje - dużo dziewczynek nosi to imię i w sumie to irytuje na ulicy.

Kalina jest śliczne moja koleżanka tak miała na imię i nie dośc, że inteligentna to bardzo sympatyczna przy tym i obrotna. Zuzię natomiast bardzo nieśmiałą znałam.
 
reklama
Tak... Mnie ostatnio po głowie chodzi właśnie Kalina i Blanka :) Strasznie mi się spodobały te imiona. Nasze nazwisko ma 4 literki i jest typowo polskie wiec mozemy wymyślac ;)
 
Do góry